| aleza21 a întrebat:

Cum poti cuceri un barbat? de fapt.Baieti cum va lasa-ti voi cuceriti de o femeie frumoasa? Ce va atrage, ce va place la o femeie mai mult si mai mult? Funda.

3 răspunsuri:
| Dorinel a răspuns:

Nu ma las cucerit, daca esti speciala intr-un fel care sa te deosebeasca de restul fetelor si sa ai o gandire limpede ma las cucerit, dar asa doar prieteni >big grin

| theorizer a răspuns:

Sa aiba memorie buna. Am avut o prietena foarte dulce, romantica si tandra, dar care m-a uitat repede broken heart Asta sunt eu, poate ca ceilalti prefera fetele romantice si tandre it wasn't me

| pisicuta_1341 a răspuns:

Sa stie se fie ea insusi.