| Morar_George_2002 a întrebat:

Cum poti cuceri o fata de care iti place

Răspuns Câştigător
| hgawethgsze a răspuns:

Pai fai pe plac,stai cu ea, comportate frumos cu ea, dai un sfat in mom grele, si nu o intreba repede daca vreti sa fiti prieteni lasa sa treaca timpul ca o sa-si dea seama, cand iesi cu ea nu-i baga pe ceilalti in seama gen,, Baii aia e iubita ta '', cand iesi cu ea imbracate frumos date cu un parfum care miroase bine.Stii cam asa se face si nu uita no intreba direct daca vreti sa fiti prieteni lasa timpul sa treaca casi da seama. Emai mare decat tine? Are iubit?

| Morar_George_2002 explică (pentru hgawethgsze):

E mai mica

| hgawethgsze a răspuns (pentru Morar_George_2002):

Cati ani ai tu si cat are ea?

| Morar_George_2002 explică (pentru hgawethgsze):

Eu 14, ea 13

| hgawethgsze a răspuns (pentru Morar_George_2002):

A deci e ok la mine e fix inversul

| Morar_George_2002 explică (pentru hgawethgsze):

Tu ai 13, ea 14?

7 răspunsuri:
| petitconseil a răspuns:

O inviti la plimbare, la un suc, daca accepta inseamna ca si ea te place.Trebuie sa fii atent la nevoile ei, adica sa afli ce isi doreste, ce ganduri de viitor are, ce vrea ea de la viata asta, ca sa vedeti daca aveti ceva in comun...Succes.

| Kimball a răspuns:

Cu talent si trebuie sa ai bani, s-au ia-ți un BMW si vine singurălaughing)
Un sfat din mosi stramoşi ar fi ( minteo de ingheata apele si ai mai mari şanse ca acum)