| deUts a întrebat:

Cum poti face gelos un baiat?

fundita love struck

Răspuns Câştigător
| janynn a răspuns:

Probabil urmatoarele raspunsuri vor spune sa fii cu alt baiat sa il faci gelos. dar eu nu st d parerea asta, exista probabilitatea si f mare sa nu-l mai interesezi dk t vede cu altcineva, chiar daca pe moment simte gelozie.
Parerea mea este sa faci p indiferenta cu el, pentru ca stii, indiferenta doare, si ink foarte mult, iti spun dn experientawinking

6 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Crezi ca are vreun rost? Ce interese ascunse ai? Gelozia e foarte urata. Pe baieti nu-i atragi cu asa ceva, pentru ca in timp, isi vor da seama cu cine au de-a face.

| clauss a răspuns:

Mai depinde si de caracterul lui, daca e o fire geloasa e suficient sa i spui ca te a sunat un baiat, sau ca te a abordat un baiat, dar daca e un pic mai nepasator poti sa i bagi gelozia cu parul si nu se consuma

| Sexygirl2000LOVE a răspuns:

Sa iesi cu un alt baiat, sa povestesti mai mult cu ceilalti decat cu el, sa nu ii vorbesti si sal ignori sau sa ai ceva pe care el si lar dori, atat material cat si ca o calitate.

| aneta a răspuns:

Pai de exemplu te afisezi in fata lui cu un alt baiat...cred ca asta ar fi cel mai simplu mod

| valycretu a răspuns:

Sa te prinda cu altl iar dupa sa te batalaughing

Răspuns utilizator avertizat