| deUts a întrebat:

cum pot face un baiat gelos?

cum poti face o fata geloasa?

dau fundita!

:X

Răspuns Câştigător
| Ioana_2144 a răspuns:

Pai tu faci un baiat gelos flirtand cu un alt baiat stay mereu pe langa un alt baiat
iar faci o fata geloasa la fel stay pe langa o alta fata da sa se tina dupa ea mereuwinking

2 răspunsuri:
| alexa007 a răspuns:

Exista si baieti/fete care nu sunt gelosi/geloase sau sunt, dar nu arata acest lucru
pentru a face un baiat/fata gelos/a poti sa vorbesti despre alt baiat/fata, poti sa te dai la un alt baiat/fata.

http://www.ne-cenzurat.ro/....../index.php

| Ramonish a răspuns:

Faci gelos un baiat atunci cand te imprietenesti cu prietenul lui cel mai bun si ii faci avansuri si chestii din astea. Faci geloasa o fata tot asa te imprietenesti cu prietena ei cea mai buna ii faci avansuri si tam tam, fata/baiatul iti cade in brate.