| Marius22222222222 a întrebat:

Cum poti face sa mearga o relatie la distanta?

Răspuns Câştigător
| MaryMaria333 a răspuns:

Si sa inteleg ca ea ii aicea in romania....ai putea cand mai faci o vizita in tara si dai o fuga si acolo la ea( ca sa prinda incredere ii dai si nr tau). Stabiliti un loc unde sa va vedeti. Stiu ca prima data o sa aveti emotii dar va veti familiariza in timp. Sauu poti sa vi personal pentru ea daca iti pare suficient de incredere. Matusamea asa sa cunoscut cu sotul ei, cu care mai are si un copil! De la un simplu mesaj!

21 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Multă comunicare și sinceritate de tot felul și văzut cât se poate de des.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu poti, daca sex nu e nimic nu

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu merg de obicei relatiile la distanță, gîndeste te ca unele relatii nu merg nici cînd cei doi stau împreuna sau se vad zilnic, ceva se întîmplă si cei doi ajung la despărțire.

| Marius22222222222 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Pai soferii de autocar sau etc care pleaca in afara tarii in fiecare saptamana ce fac? Nu cred ca nevasta inseala cand pleaca El la cursa. Increderea si comunicarea e cheia

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Scapi de distanta.

| MaryMaria333 a răspuns:

Vorbit mult prin msj sau pe camera, sprijin......atunci cand e o dragoste adevarata nimic nu ii poate desparti, cu atat mai putin distanta!

| Marius22222222222 explică (pentru MaryMaria333):

Relatia inca nu e sigura. Sper sa fie bine pentru ca e o fata minunata

| MaryMaria333 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Pai in timp va apropiati unul de altul daca vine atractie din ambele parti

| Marius22222222222 explică (pentru MaryMaria333):

Da. Partea Buna e ca aici sunt cu Familia. Adica daca e sa fie ceva serios o pot aduce ft bine si aici la mine

| MaryMaria333 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Dar poti si acum sa o aduci numa naspa cu izolarea asta... dupa atuncia! O inviti tu la un suc o bere sau ce vreti voi. Asa ca "inca prieteni" nu neaparat iubiti! Vazanduva tot mai mult face to face va veti apropia tot mai mult. Da, e bun si pe camera dar daca chiar va doriti cv serios serios ar trebui si in persoanawinking

| Marius22222222222 explică (pentru MaryMaria333):

In persoana... Aici e Buba.va mai dura pana sa aiba acea incredere. Totusi eu sunt in Italia nu la primul colt de strada

| Marius22222222222 explică (pentru MaryMaria333):

Da. E in ro. Are deja nr meu

| MaryMaria333 a răspuns (pentru Marius22222222222):

Si sa inteleg ca ea ii aicea in romania....ai putea cand mai faci o vizita in tara si dai o fuga si acolo la ea( ca sa prinda incredere ii dai si nr tau). Stabiliti un loc unde sa va vedeti. Stiu ca prima data o sa aveti emotii dar va veti familiariza in timp. Sauu poti sa vi personal pentru ea daca iti pare suficient de incredere. Matusamea asa sa cunoscut cu sotul ei, cu care mai are si un copil! De la un simplu mesaj!

| GiorgianaGiorgi a răspuns:

Avand incredere permanenta unul in celalalt si sa comunicati pe cat de des posibil, si eu am o relatie la distanta in momentul de fata si eu asa procedez.

| Marius22222222222 explică (pentru GiorgianaGiorgi):

Cum am zis si mai sus inca nu e o relatie sigura. Acum cine stie ce o iesi.

| xilef123 a răspuns:

Iti iei o amanta

| lilmort a răspuns:

Nu faci

| andreiborsanu12333333 a răspuns:

Vb pe zoom seara

| AnamariaKittiiDenisa a răspuns:

Stiu prin ce treci, si eu am o relatie la distanta de aproape un an, tot ce trebuie sa faci e sa pastrezi legatura, sa vorbiti pe camera, la telefon... exista modalitati. Bafta

| Marius22222222222 explică (pentru AnamariaKittiiDenisa):

Ms. Sper sa fie totul ok

| Marius22222222222 explică (pentru AnamariaKittiiDenisa):

Iti dai seama cam cata incredere trebuie. EU sunt tocmai in Italia. Greu voi gasi acea fata care in loc sa se duca cu unu care il vede acolo sa ma astepte pe mine

| AlexandraLAVINIA53ala a răspuns:

Buna marius nu am avut yiimp sa mai intru pe laptop dar am venit cu raspunsul la intrebarea ta nu poti face sa mearga o relatie de la distanta deoarece ochii care nu se vad se uita si nu ai cum sa faci fericita acea persoana daca e la distanta sper ca ti-am fost de folos