| alexandrurap a întrebat:

Cum poti impresiona o fata, adica sai fii interesant?

4 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Pe mine personal, un baiat ma impresioneaza daca este atent cu toata lumea, daca vorbeste frumos, daca are bun simt, daca stie cand sa taca, cand sa vorbeasca si ce anume sa vorbeasca la momentul potrivit, daca este inteligent, daca nu ma plictisesc cu el, daca este ingrijit happy

| Andru1996 a răspuns:

Sa impresionezi o fata este un lucru minutioslaughing glm asta duce la prima lectie:
1) fi amuzant in fata lor
2)fale cadou cate o ciocolata asa sa fii tu dragut si zile ceva de genu "Uite sa va mai indulcesc ziua v'am luat asta" si eu dai lu cea care iti place tie si o privesti in ochi
3)incerci sa faci ceva deosebit adica poezii poate stii sa dansezi... faci si tu asa ca te plictisesti alaturi de ink un prietensmug sa nu uiti...asa si dansezi ceva dar sa ai talent sa iasa spectaculos
4)poti face ceva frum si in anturaj poate ai voce asculti o melodie e langa tine o canti si tu si iti arati talentutongue

| muzicalBoX a răspuns:

Cred ca daca ai fii tu insusi ar aprecia mai mult tongue incearca sa faci pe amuzantu dar nu prea mult ca o sa cazii in penibil

| daNNusa a răspuns:

1.zambeste-i,fi amuzant
2.cumpara.i flori, dulciuri
3.invit-o la un suc.happy
succes happy