| LittleDrop a întrebat:

Cum poti REcuceri un baiat? Cauza dezinteresului lui fiind distanta. Deci nu pot folosi metode "face2face". sad
Multumesc!

6 răspunsuri:
| plasticstyle a răspuns:

Sa fim seriosi,cauza dezinteresului e alta,plictiseala, alta persoana, si asa mai departe, daca tinea la tine nu exista un dezinteres, cat despre metoda face2face,daca tot vrei sa-ti bati capul, fa i o surpriza si du-te la el sa discutati

| Irena97 a răspuns:

Cauza dezinteresului e alta, nu distanta.
Daca e o relatie la distanta rezista daca sunt si sentimente.
Daca sunt alte tentatii nu rezista nici a doua oara.

| LittleDrop explică (pentru Irena97):

Sunt sentimente, dar nu ca la inceput. De asta vreau sa-l fac sa i se reaprinda calcaiele dupa mine.

| Irena97 a răspuns (pentru LittleDrop):

Daca e la distanta, distanta ramane. Daca a fost asta motivul primei despartiri va fi iar.dar fa ce crezi tu, poate nu te poti abtine.

| ЖAngelOfLoveЖ a răspuns:

Mie mi s-a intamplat acelasi lucru in vara. Eram indragostita de un baiat american la nebunie si el nici ca-i pasa de mine. Era mult mai batran ca mine.Eu 15 el. No comm. Dar ne intelegeam okay. "Ne iubeam" doar pe chating si nimic mai mult..Eu simteam ca nu pot rezista o zii fara sa vad ca era online.Iar el ma mintea cu desavarsire. Si cred ca, nu o sa il mai recuceresc niciodatasad. Asta a fost. Un om pierdut printre miile de oameniwinking.

| VelvetLight a răspuns:

Mai bine renunti la relatia asta, nu are niciun viitor. happy