| MsD a întrebat:

Cum poti Recuceri un baiat? sau mai bine zis cum poti sai recistigi increderea? daca el te uraste! dau funda xD

Răspuns Câştigător
| Ratonu a răspuns:

Pai incearca sa fii sincer cu el un pas, 2 nu stiu spune ca iti pare rau, bagi ceva de genu "mai da-mi o sansa"si daca acceptatinete de ea ca de ultima farama de viata, dar in general fii foarte sincera, nu ascunde nica ce crezi ca ar ptea sa-l supere. In fine eu nu stiu atatea detalii despre relatia ta cu el asa ca doar cu atat te pot ajuta