| pidgeotto1 a întrebat:

Cum iti poti face curaj sa ii spui unei fete ca o placi/iubesti?

7 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Daca ai sub 15 ani, e greu de tine, ii spui in fata, nu stiu daca ai auzit chestia asta, dar boxerii cand au un adversar mai puternic isi impun o stare de incosntienta, nu stiu cum sa iti explic. Asa faci si tu, daca poti, ii zici in fata, privindo in ochi ca sa ii demonstrezi ca sentimentele tale sunt sincere...
Sper ca te-am ajutat. funda? Plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Imprietenestete cu ea. Cere-i id, sau fa rost de el. Petreceti niste timp impreuna. apoi ii zici ce simti pentru ea, ca o simpatizezi tu.:* baftaa

| mirela9922 a răspuns:

Grea intrebare, multi se confrunta cu problema asta, poti sa ii scrii un biletel si sa te semnezi sau daca esti foarte curajos te duci la ea si ii zici ca o placi/iubesti!

| pidgeotto1 explică:

Sunt un prieten foarte bun cu ea (am fost in aceeasi clasa II-IV), am id ei, da' tot mi-e rusine sa ii spun asta

| foxiandra a răspuns:

Intalnestete cu ea in particular sisi fa-o rapid apoi sa pleci brusc ca sa olasi in mister

| edy4KtM a răspuns (pentru foxiandra):

Incearca sa vb cu ea pe mess daca esti timid si o inviti la un suc sau la un film si cand simti momentu potrivit fa-ti curaj si spune-i ce simti pentru eahappyBaftawinking

| addasiatat a răspuns:

Pai gandeste'te tipa e frumoasa? e pe placul tau? se meritasa fii cu ea? dacada la ce ar trebui sa te mai gandesti? daca nu vrei sa o pierzi trebuie doar sa intri in vorba cu ea(chestii normale) si dupa o sa vina de la sine sa spui ca o placi in fata (mai usor este varianta de netdaca esti mai timid). vezi daca se merita si treci la actiune.bafta!