| Houselaurie a întrebat:

Cum poti scapa de cearcane? in afara de mult somn?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cearcanele adanci pot aparea si de la dereglarea alimentara. mie mi se intampla in excursii, cand trebuie sa mananci regulat dar din moment ce eu acasa nu o fac, mi-a fost greu. poate fi si stresul devina.incearca sa mananci bine, sa dormi mult(dar sa te culci relativ devreme daca porti)si sa incerci sa fii mai linistit.

3 răspunsuri:
| SlowLikeSnow a răspuns:

Am citit ca ar ajuta si compresele cu ceai rece de musetel big grin
papa:*

| ZaMbArIcI_4577 a răspuns:

Te dai cu o crema gen fond de ten pe sub ochi...asta pentru cazuri rapide...si mai lent, comprese cu musetel si odihna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prin karate. se fac rosii