| Ramm009 a întrebat:

Cum poti transforma o aventura intr-o relatie? ( fara raspunsuri la misto) big grin.

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Cu putina inteligenta,desi inceputul nu e foarte bun.
Dar,cu rabdare,fara sa ai prea multe pretentii, ramanand "doar prieteni", poti ajunge acolo unde ti-ai propus.

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai cum pentru ca odata ce s-a produs actul sexual acel baiat va crede ca esti o usuratica si nu vrea sa se bage intr-o relatie cu tine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Esti fata scuze

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt barbat.

| UnBaiatFrumos a răspuns:

Nu ase poate. Daca ai facut o aventura cu el si nu aveati o relatie baiatul ce o sa creada? ca esti o... stii tu

| Lisa01 a răspuns:

Iti spun sigur k e aproape imposibil. Conteaza f mult cum incepi,, relatia,, respectiva... daca totul incepe la stadiul de aventura in 99% din cazuri atat si ramane pentru ca e foarte greu sa faci persoana respectiva sa aiba incredere in tine apoi e foarte greu sa ai incredere in persoana respectiva si plus ca probabil va complaceti in situatia respectiva si daca ar deveni relatie ar fi foarte posibil sa nu mai functioneze.

| Mihai19MaxX a răspuns:

Mai dupa o aventura fii tu sigur ca se va intoarce la tine daca vrea sa o faca din nou.dar ideea este ca trebuie sa te agati de el, sa stai scai de el.Ar fi prea nesimtit dupa ce a facut sex cu tine sa zica ca nu vrea sa fie cu tine.Mai exista si asemenea specimene din pacate rolling eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai un pic de ce aventura daca vezi ca o iubesti stai cu ea

| mgtow a răspuns (pentru anonim_4396):

Aici nu vorbesc despre mine, i-am raspuns fetei la intrebare si informeazate bine apoi mai vorbim de aventura.

| anonim_4396 a răspuns (pentru mgtow):

Altu era raspunsul meu TPU asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lupta draga du-te la el vb cu el daca sa simntit bine va mai vrea daca isi place sexul care e treaba bine is uni invidiosi ca ei nu au poate baiatul va intelege daca nu-i vb cum sa stie ce sentimente ai cu el nu fi negativa in ganduri fi pozitiva vezi sa nu isi bata joc de tine nu e bine sasi aratati sentimenele ca unele pers se joaca cu ele