| loveahhhh a întrebat:

Cum procedezi cand inima iti spune ceva, iar tu vrei altceva? (iubire) funda

Răspuns Câştigător
| stark47 a răspuns:

Daca ai fi mai detaliata, ar fi si mai ok.eu cred ca, nu tu vrei altceva.ci orgoliul, madria sau alte motive.e posibil sa am dreptate? de obicei cand inima ne spune ceva, asa facem.singurele care ii contesta deciziile sunt orgoliul mandrie E.T.C spre ca ti am fost de ajutor

10 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Aici e o problema. a fost, e si va fi. stii vb aia..de-am gandi cu capul ce gandim cu inima..vezi ce-i mai bine pentru tine. degeaba inima zice da, cand tu vezi ca nu e asa. sau invers. ai coloana vertebrala, f bine

| Azµre a răspuns:

Depinde
Dacă zici că e inima (iubire), faci ce spune ea, acum depinde de situație, și în ce context a apărut problema. Așa că spune aici problema.

| Zenit313 a răspuns:

Dca inima vrea ceva, automat si tu vrei acelasi lucru!

Esti doar nehotarat(a)!

| EvaneSScence a răspuns:

Inima nu te minte dar s-ar putea sa te temi de ceea ce iti spune, de aia vrei si faci poate altceva. Ca sa nu suferi.

| XyYx a răspuns:

Pai depinde care e problema, insa uneori trebuie sa iei deciziile cu mintea si nu cu inima happy

| llljk a răspuns:

Urmează vocea inimi. adică e stranu ca instinctul tau (inima) să te anunţe că e un pericol şi chiar aşa să fie, dar tu să faci ce vrei si apoi să ai de suferit. asta deja e încăpăţînare, orgoliu feminin.

| nessayaR a răspuns:

Stii cum e vorba aia OCHII VAD INIMA CERE

| Alex_Toma_1985 a răspuns:

Ochi vad inima cere asculta inima si lasate dusa de val si totul vine de la sine

| RastaCaTa a răspuns:

Fa ce simti

| Adrianna02 a răspuns:

Simplu! ascultati inima!