| loveahhhh a întrebat:

Cum procedezi cand inima iti spune ceva, iar tu vrei altceva? (iubire)

Răspuns Câştigător
| Leptosome a răspuns:

Stiu cum e, si desi uni ma vor contrazice, inima nu este cea mai buna alegere cand vine vorba de decizii importante. Cea ce tine de inima tine de sentimente, sentimentele de iubire, iubirea de sperante, sperantele de iluzii, si iluziile de imaginatie. In consecinta, inima nu trebuie, sau nu in totalitate, ascultata fara acordul mintii si ratiunii. Si totusi, tu poti alege ce vrei. Dar mai intai cantareste ce ai avea de castigat din fiecare alegere. Noroc!

3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca alegi ce iti spune inima mai tarziu s-ar putea sa regreti de alegerea facuta, oricum fa cum crezi ca e mai bine pentru tine

| IsabelaIssa a răspuns:

Te gandesti ce iti doresti cu adevarat. Le judeci la rece.

| Oxanelyy a răspuns:

Faci ceea ce simti cu adevarat multe ori si inima si sufletu te poate mintii. tu ghindestete bine la ceea ce doresti si apoi actioneaza succes sper sati prinda bine raspunsul meuwinking