| anonim_4396 a întrebat:

Cum procedezi daca prietenul tau spune iubire sau iubyy si dupa nu vorbeste cu tine, dar vorbeste cu alte fete? Funda sa stiu ce sa faqq sad

Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

E un impostor.Fă-l gelos de moarte să vadă ce este suferinţa din dragoste!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Perpeleste-l ca merita; dragostea e oarba sa nu fi fost un simplu foc de paie.

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Pai inseamna ca nu mai vrea sa fie cu tine daca nu mai vorbeste cu tine...sau ca n-are chef de tine in acel moment...thinking

| Pitikaa_Andreea_1994 a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Daca nu mai vroia sa fie cu mine putea sa imi spuna sad

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Adica incearca sa-l lasi un timp sa se mai intalneasca cu prietenii si cu alte fete(bine aici nu la modul intalnire intalnire, ci cand e in grup cu mai multi)thinking

| Pitikaa_Andreea_1994 a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Mersi chiar m-a ajutat :*:* :X ...era ocupat, si am crezut ca nu mai vorbeste pentru ca vorbea cu fostele si nu cu mine happy :* Mersi :*

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru Pitikaa_Andreea_1994):

Cu placere ^^