| anonim_4396 a întrebat:

Cum pun un status mai lung la messenger?

Răspuns Câştigător
| Absent a răspuns:

Http://messok.ro/......messenger/ Succes

6 răspunsuri:
| Exxtremus a răspuns:

Pei nici nu stii in ce categorie se punelaughing

| ombladon a răspuns (pentru Exxtremus):

Pei esti agramat

| Exxtremus a răspuns (pentru ombladon):

Cine vorbestelaughing

| ombladon a răspuns (pentru Exxtremus):

Am zis asa, ca sa vezi si tu unde ai gresit desteptule

| Exxtremus a răspuns (pentru ombladon):

Auzi ( obladon ) tu ai inceput primul sa zici ca sunt prost nu? O fost atuncea demult cand ziceam de placa video de 50 MB. Nu am stiut na am 12 ani. Nu am mai bagat in seama, si acum ceva timp ai zi : Prost mai esti xxxGrizboxxx Sa te numesti. Atunci am zis doar asa din gluma la ila aiurea. Si asa a inceput cearta. Si eu puteam sa comentez acolo cu copii galbeni, dar am bun simt. Deci vrei pace?

| ombladon a răspuns (pentru Exxtremus):

A fost atunci, nu "O fost atuncea" Si la intrebarea respectiva, ce raspuns ai fi vrut? unul serios?