| anonim_4396 a întrebat:

Cum reactionati cand iubiti cu adevarat o persoana? Intrati si voi putin in detalii happy.

10 răspunsuri:
| DAC a răspuns:

Pff, nu am trecut prin asta, deocamdata.
Te contactez daca se intampla.

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

M-am casatorit si am facut si copii pentru ca m-am incurcat in detaliile ei

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pot exprima sentimentul in cuvinte e ceva special... cand iubesti CU ADEVARAT!

| NuMaContrazice a răspuns:

Pai, in primul rand incerc sa o fac sa ii placa (virgula laughing ) cat mai mult prezenta mea, sa o fac sa rada, ma port frumos cu ea, o apar daca este cazul, incerc sa nu o supar si o alint si laud cu fiecare ocazie, dar incerc sa nu exagerez laughing

| Larisssaa a răspuns:

Ai fluturaşi în stomac şi de fiecare dată când îl/o vezi îţi vine să îi sari în braţe şi să îl/o săruţi.
Fundă? smug

| LovellyAngel a răspuns:

Împuşc pe orice c*rvă care se apropie de el pe o rază de 10 metri b-)

| Nelamuritul a răspuns:

Fac orice vrea, o put foarte mult, ii zic ca o iubesc, din astea.

| XyYx a răspuns:

Devin extrem de posesiva si nu suport sa vad nici o fata pe langa el big grin

| Mothafacka a răspuns:

Fac laba de 3 ori pe zi.