| I.Love.Football a întrebat:

La cat timp dupa ce v'ati cunoscut ati simtit ca iubiti cu adevarat acea persoana?

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

La vreun an de cand ne-am cunoscut si la 7 luni de relatie. Dar mi s-a parut, fiindca abia peste inca un an am avut proba ca-l iubesc cu adevarat si mi-am dat seama abia atunci ce este cu adevarat iubirea.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

La cam 5 luni de când am cunoscut-o, la 4 luni de relaţie.

| Razvan a răspuns:

De mintit, mint rar si prost.Mai ales cand el ma batea la cap cu "te iubesc" si na, trebuia sa ii zic si eu
De iubit practic, romantic, feminin, melodramatic, nu.Si sincer nu-mi pare raulaughing

| gigiro a răspuns:

In 24 de ore, pe durata a doua zile.Si nu am regretat niciodata!

| Alisa a răspuns:

Abia dupa 8 luni de zile am simtit ca il iubesc mai mult decat orice si ca as face totul pentru el. Abia cand am vazut ca as putea sa raman fara el pentru totdeauna, abia atunci am realizat, atunci cand am fost pusa intr-o situatie decisiva si dureroasa, mi-am dat seama cat inseamna el pentru mine si ca fara el n-as putea.

Numai bine!

| InoTkd95 a răspuns:

Pai noi ne-am cunoscut cu un an inainte sa fim impreuna, iar atunci cand mi-a propus el eu am acceptat dar nesigura pe mine si mai mult din,, amuzament " sau mai bine zis de curiozitate. Si acum dupa 9 luni si ceva suntem inca impreuna si ne iubim muult:X

| Dek a răspuns:

O cunosc de la inceputul verii care o trecut si am simtit iubire pentru ea dupa 2 saptamani dupa ce ne-am cunoscut

| Xab a răspuns:

Ne-am cunoscut la 7 ani ai mei...la el 9. Insa de la 14 ani ai mei am fost impreuna si cam dupa 5-6 luni de relatie am simtit ca il iubesc. Insa acest sentiment difera de la persoana la persoana.

| System a răspuns:

Cam aproape 2 luni mi-au fost de ajuns sa inteleg ca o iubesc cu adevarat!