| yourgirlfriend a întrebat:

Cum reactionati cind cineva va abordeaza?

Răspuns Câştigător
| maia1802 a răspuns:

Pai la inceput sunt putin timida dar pe urma imi dau drumul si vorbesc cu persoana aceea il studiez atenthappy si aflu daca imi place sau nu.

7 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna,depinde de persoana care ma abordeaza si din ce cauza.De obicei ma port cat se poate de normala, sunt naturala si comunicativa.Prima data cand port o discutie cu o persoana necunoscuta sunt putin timida, dar apoi imi dau drumul la glashee hee, si vb de numa.

| Dominicc a răspuns:

Si abordarea asta tine de starea fiecaruia de il "abordezi"
Daca persoana aceea a avut o zi nasoala. e posibil sa fie mai irascibil. Sau daca chiar e nervoasa persoana. e posibil sa ti-o cam iei. ma refer verbal. Sau e mai timid/a. si fuge de socializare. sau. Probleme de orice fel. si se face scenariul " ce mai vrea ma si asta.../asta." etc. Se pun multe situatii la mijloc pana a se ajunge la situatia de a fi deschis la vorba si deschissa cunosti persoane noi.

Depinde de abordari. de cel care abordeaza. ca daca esti tu o persoana deschisa si ok. si vine cineva cu texte sau miscari de maimuta. iti bagi pixu si il cam eviti. Nu merita! atentia ta.
Smd.

| GabrielaSandica a răspuns:

Depinde de abordare. Poate ma abordeaza de la vreo promotie, sunt draguta si il ascult daca am timp, daca nu ii multumesc frumos si ii doresc succes.
Daca ma abordeaza in gluma, ii raspunde in gluma. Daca este vreun obsedat, atunci nici nu ma sinchisesc sa i raspund laughing.
Depinde.

| Pirkko a răspuns:

Ma abordeaza ca sa-mi ceara bani? Sa ma intrebe unde-i posta? Sa semnez o petitie?
Reactionez in functie de situatie... Nu dau bani, indic unde e posta, semnez sau nu petitia.

Imi cer scuze, modific raspunsul... Am raspuns fara sa ma uit la categorie.
Cand sunt abordat, ma uit mai intai la unghiile respectivei. Daca are unghii false, frumoase, ojate etc dar murdare dedesubt, nu sunt interesat. Aviz amatoarelor!

| Pirkko a răspuns:

Arte74,
De ce nu ti se scoala creierul? Pentru ca nu-l ai?

| cipp94 a răspuns:

Urat de tot. Sunt baiat si urasc sa ma abordeze o fata.

| Jane a răspuns:

De obicei reactionez aiurea si pe urma imi pare rau. Asta e, asa sunt eu. Sper ca te-am ajutat!