| anonim_4396 a întrebat:

Cum reacționați dacă vedeți o fată frumoasă pe strada cu un plod urat lângă ea?

8 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă mai pui întrebări fără sens, nu îți mai răspund. Apoi te ignor, ca să scap de tine.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Scuze, nu mai pun, de azi înainte, nu mai pun, pe cuvântul meu!

| Mosotti a răspuns:

Nu reactionez in nici un fel, trec pe langa si aia e.

| Goete a răspuns:

De ce ar trebui neaparat sa reactionam?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mă duc să le cer un autograf.

| Catalin77945 a răspuns:

Imi vad de treaba mea si merg mai departe?

| Kiran a răspuns:

Nu exista o lege specifica frumuseții sau statului social. nu este "responsabilitatea" noastra sa judecam

| tasr123 a răspuns:

Imi folosesc toata forta sub o acceleratie gravitationala de 9.8 sub scopul de a cauza daune fizice si psihice minorului.