| MayaDaya a întrebat:

Cum reactionezi(fata fiind) cand afli ca un baiat cu care vorbesti de cateva zile la telefon, ar vrea sa profite de tine. Eu ma simt folosita, pentru ca vrea sa ne vedem "macar 5 minute", desi nu ne-am intalnit decat o data pana acum, ocazional. Ce ar trebui sa fac, avand in vedere ca am simtit nu ca ma place, ci ca are o anumita dorinta fizica-psihica de satisfacere personala(desi el imi spune ca e foarte incantat sa ma cunoasca).

Răspuns Câştigător
| Dexter27 a răspuns:

Pt. baieti prima data este atractia fizica si dupa aceea toate cele. Cum sa te iubeasca dupa cateva telefoane si o intalnire? Trebuie sa va acordati timp reciproc daca iti pasa si tie de el, nu toti baieti se pricep la vrajit fete, majoritatea suntem stangaci. Propune-i locuri de intalnire cu multe pers. injur si daca o sa-l cunosti unpic mai bine nu are ce sa dauneze dar ai grija nu te lasa manipulata, fii cu capu pe umeri.

2 răspunsuri:
| CLAUDIUBRETT a răspuns:

Daca stii raspunsul la ce mai intrebi? Daca nu te place cine te obliga sa-l intalnesti?

| eevvaa a răspuns:

Trimitel la mama naibii.