| tonyc7 a întrebat:

Cum reuseste sa faca sex un barbat foarte burtos cu sotia lui (ea avand un corp normal)? Chiar daca ne imaginam ca sotia e cea care se urca pe el in timpul sexului, chiar si asa tot pare o treaba foarte dificila!

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Sunt destule pozitii in care se poate face penetrarea in situatia expusa de tine. In rest, sunt de acord cu Ipavel.

| tonyc7 explică (pentru darrio2007):

Vai, frate, ce cunoscatori a o mie si una de pozitii mai sunteti voi! Ar merge sa faceti un swing impreuna daca stiti atat de multe pozitii amandoi si daca tot esti de acord cu el. laughing))

| darrio2007 a răspuns (pentru tonyc7):

Asa, si?

| Adry05 a răspuns:

Poți să cauți pe pornhub să vezi dacă ești așa curios

| tonyc7 explică (pentru Adry05):

Nu cred ca administratorii pornhubului sunt interesati sa promoveze si obezi. Ar avea pierderi de rating uriase!

| RAY a răspuns (pentru tonyc7):

Sunt tot felul de fetișuri ciudate, iar ce e ciudat prinde la public cât timp nu trebuie noi sa ieșim din zona de confort

| Violleta2022 a răspuns:

Sunt destul de multe pozitii care permit accesul barbatului la penetrare, nu doar sotia urcata pe el.
Este evident ca nu ai suficienta experienta sexuala, ca altfel ti-ar fi usor sa ti le imaginezi.

| tonyc7 explică (pentru Violleta2022):

Sunt destul de multe pozitii pentru un barbat normal, da, stiu si eu asta. Dar eu ma refeream la unul cu burta foarte mare, deci obez.
Iar experienta sexuala a unui om nu se masoara in numarul de pozitii sexuale stiute (ca nu are timp nimeni sa citeasca Kamasutra si alte tampenii de genul asta), ci in frecventa raporturilor sexuale si in numarul de femei. Si cu doar 2-3 pozitii sexuale aplicate poti avea o viata foarte bogat experimentata sexual.

| lpavel a răspuns:

Stii prea putine pozitii de aceea esti in dilema... laughing