| CaleaCeaDreapta a întrebat:

Pentru voi femeile ce conteaza, un barbat dotat si prost sau unul inteligent si burtos?

14 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Pentru fetele interesate...Eu pot fi si cu burta si fara burta. Depinde daca beau sau nu bere. Pot fi si inteligent, pot fi si prost. Depinde cu cine socializez. P.S.-sunt bun la pat! Si la stricat, si la reparat.

| harciog a răspuns:

Mai Cale Dreapta mai,sa-ti iasa din cap ca o casnicie e echivalenta cu marea dragoste asa ca nu prea importa cum arata sotul daca are buzunarele doldora mereu.O casnicie echivaleaza cu siguranta, asa ca o dragoste poate merge si pe linga, ce mama naibii nu le ai deloc?

| harciog a răspuns:

Si cine-mi garanteaza ca ala inteligent o sa se uite la mine, la cit de proasta sint?

| Angel0 a răspuns:

Daca faci putin sport, poate scapi de burta si poti sa-ti vezi si dotarea cand faci pipi.

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Tu esti prost sau burtos, sau ambele?

| BebeStrumf a răspuns:

Pentru mine conteaza omul sa fie om.

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Inteligent cu burtica si chelie daca se poate...merg si niste ochelari happy Si neaparat sa sforaie...
Voiam sa raspund frumos, destept, cu bani si devreme acasa, dar e fumata!

| Dreamer a răspuns:

Hmmm, mi-e cam mila de tine...se pare ca ai dat numai de specimene pana acum laughing

| ღAnaSawakoღ a răspuns:

In modul pozitiv(inteligent...)

| CandyTetris a răspuns:

Inteligenta si aspectul sunt trecatoare(da, inclusiv inteligenta) si fiecare om le percepe diferit.Un singur lucru conteaza cu adevarat si anume sa putem comunica.

| myself a răspuns:

Deci pentru tine barbatii sunt doar de 2 feluri? ori dotati si prosti, ori inteligenti si burtosi?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da` inteligent si dotat nu ai? whistling

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma exact ca la noi barbatii; si grasa si laptoasa si devreme acasa.seara ti-aduce, dimineata iti lasa.halal de mama ei.

| EuPentruToti a răspuns:

Nu te supara... dar am vazut ca numai intrebari din astea bagi de ce conteaza pentru femei, ce inseamna sa fii barbat si tot felul', inteleg ca totusi e o intrebare...dar MA DISPERI FRATE! x(
Poti te rog frumos sa termini cu intrebarile astea de-a dreptu' iesite din comun?