| Latinmoon a întrebat:

Cum s-a incheiat ultima voastra relatie?

Răspuns Câştigător
| sparklingqueen a răspuns:

Nu mai tin minte, si cred ca m-a inselat sau ceva de genul, dar oricum ne-am certat si i-am dat papuci.

11 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cu pumni in masa

| SilentRain a răspuns:

Cu blestem și lumânări aprinse la biserica, sper să facă cancer alaturi de toata familia lui de zdrențe

| Goete a răspuns:

Nu s-a incheiat

| LordCristobal a răspuns:

La mine nu s-a încheiat și nici nu a inceput pentru că nu am avut nicio relație până acum.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

În Paradis.

| Together a răspuns:

Am mangaiat-o pe cap ca pe un copil si i-am urat succes happy Era digital nomad si urma sa plece definitiv din tara (nu era romanca).

Daca consideram doar relatii mai serioase (cateva luni+), mi-a dat papucii pe whatsapp ca voia ceva mai serios.

| alexandraionela1234 a răspuns:

A stat cu mine sa ajungă la sex, dupa m-a părăsit. Urasc barbatii

| ywar a răspuns (pentru alexandraionela1234):

As spune doar ca niste intrebari poti sa-ti pui, devreme ce tu l-ai acceptat si apoi l-ai poftit si in pat. Sper ca mu te-a violat, Doamne fer!
Invata din asta si nu prinde ura pe barbati pentru ca nu toti sunt asa si nu pot fi toti pusi in aceeasi galeata. In plus, exista sansa cu ajutorul Bunului sa-l intalnesti pe cel ce te va face sa te raportezi altfel la viata. Vei porni cu preconceptii? Nu, nicidecum. Iti spun astea ca un barbat matur si asumat si mult mai in varsta ca tine. Cu drag iti doresc sa-ti gasesti pe cineva care sa fie cu minte si cuminte. Invata din greseli si nu ajunge in punctul de neintors.

| Danny28 a răspuns (pentru ywar):

Nu o băga în seamă. Uită-te pe profilul ei și vezi ce întrebări pune. Are ură pe bărbați, dar e mereu excitată. Ce părere poți avea despre o astfel de persoană?

| Danny28 a răspuns (pentru ywar):

A șters deșteapta pământului întrebarea în care spunea că în 90% din cazuri e excitată.

| Annabelle2002 a răspuns:

Dupa o partida sad.