| davila a întrebat:

Cum sa ai spun ca imi place de ea la scoala
sunt intra opta

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Mai bine nu-i zici nimic pana la 18 ani.

| Dydy95 a răspuns:

Te duci la ea si ii spui ca vrei sa vorbesti cu ea intre 4 ochi. O iei de o parte, undeva unde nu este lume care sa se holbeze sau care sa asculte si spune-i ca iti place de ea.

| IceTouch a răspuns:

In primul rand trebuie sa fii atent putin daca iti da ceva semne,de exemplu daca o prinzi ca se uita la tine sau ca ii place sa stea in preajma ta. Daca tu crezi ca ei ii place catusi de putin de tine,baga-te in vorba cu ea si intreab-o daca-i plac plimbarile ina er liber spre exemplu,iesi la un suc cu ea( de preferat sa-si plateasca singura bautura pentru ca o sa-si ia nasul la purtare) dupa care o conduci pana acasa unde-i pui marea intrebare:,,Vrei sa fii prietena mea?''. Daca raspunsul o sa fie nu, sa nu te descurajezi, sunt destule fete pe Pamant, daca este Da, norocul tau.
Sper ca ti-am fost de folos.
Cheers.