| expert_9316 a întrebat:

La scoala am o fata care imi place dar ea nu stie asta cum trebuie s ai spun?

2 răspunsuri:
| GenetiX a răspuns:

Cred ca n-ar trebui sa-i spui. Cred ca ar trebui sa incerci sa fiti prieteni, si asta e sansa ta. Iti dai seama, ce reactie te astepti sa aiba ca-ti place tie de ea? wow vai mai dat pe spate ca tu ma placi? Se va simtii stanjenita si in nesiguranta. Parerea mea.

Obs: asta daca nu cumva fata aia e deja o pramatie happy

| VINTZU a răspuns:

Parerea mea ii sa o scoti al un suc sa-i ceri id de mess nr de tel si apoi dupa 2-3 saptamani ii spui ca iti place de ea.