| RazvanRazvi a întrebat:

Salut Ami Place de o fata si nu stiu cum sa-i spun deci imi place o fata de la scoala

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bun si de ce ar trebui sa-i spui asta i poti arata si prin fapte... spre ex invit-o in oras pe la scoala zabestei, flirteaza k ea chestii simple nu-i asa greu

| Bogdanovici24 a răspuns:

Salut.Incearca sa porti conversatii cu ea insa sa fii foarte politicos si amabil si incearca sa te imprietenesti cu ea sau cu grupul si ei si afla ce ii place, ce fel de baieti(stii tu). Daca te-ai imprietenit cu ea si simti nevoia de ai spune cu orice pret "Te Iubesc!" invit-o la un suc/inghetata, intr-un parc.un loc linistit si frumos in care sa te apropii de ea, sa aflii mai multe despre ea. daca esti optimist si chiar o placi atunci pe parcurs vei cuceri inima.Incercarea moarte nu are! Sper ca te-am ajutat.

| BoogdanN a răspuns:

I-ao cu replica aia de la,, In puii mei,, :
el:imi dai si mie te rog nr.de telefon?
ea:sigur
el:ooooooo....deja imi e cunoscut, cred ca neam mai... vazut laughing hai ca glumeam, sper sa nu te superiwinking