| NotMeHere a întrebat:

La scoala este o fata... =]]] Si imi cam place de ea... ce pot sa ii spun? happy

Răspuns Câştigător
| Anonimmuss a răspuns:

Salut, sunt fata si iti pot spune ce imi place mie la un baiat. Mie imi place ca acel baiat sa fie dragt, simpatic, amuzant, nu ma intereseaza patratelele. Dar iti zic, sa nu te schimbi pentru ea, ramai asa cu esti. Tu esti o persoana unica, iar daca fata te place schimbat, nu te merita. Nu iti face griji, va veni o zi cand vei intalni acea fata care nu te va schimba. Dar iti zic, mie imi place de un baiat, si el la scoala vine pe la spatele meu si ma gadila, cand ma vede singura in pauza vine la mine si vorbim singuri toata pauza. Iti mai zic ceva, vorbeste frumos cu ea, vorbeste mai delicat, nu asa cum vorbesti cu colegii tai, despre fotbal si alea. Dupa cum ti-am zis, nu te schimba, dar vorbeste despre interese si hobby-uri comune, si vorbeste mai dragut. Sper ca te-am ajutat. Daca poti, treci pe la mine, am o intrebare si as vrea un raspuns din punct de vedere al unui baiat. Mersi. Bafta.

| NotMeHere explică (pentru Anonimmuss):

Ahmm mersi pentru raspuns... Despre baiat ce pot sa spun. Preferam fetele normale (Nu Fitoase)... Sa fie cat de cat mai nebunatica =]] (Dar nu in genu' ala )winking Aici depinde de cine face primul pas ( Funda) :*

5 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Vorbesti cu ea normal, apoi ii spui ca o placi.

| Sociopat a răspuns:

"Buna! Sunt atat de idiot ca nu stiu cum sa-ti spun ca te plac asa ca am intrebat niste necunoscuti pe un site cum sa-ti spun ca te plac si mi-au zis sa-ti spun "Te plac!" asa ca...Te plac!"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te plac.

| Voidwithin a răspuns:

Fata, ce fund misto ai!