Întrebare recomandată | DeniisaDenii a întrebat:

Ce parere aveti despre psihologia inversa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Functioneza!" nu vreau sa ies din turma si sa fiu muscat, asa ca am inceput si eu la fel.
Eu o folosesc des, numai ca nu poate avea rezultate de ficere data.Pana acum nu mi-am demmonstrat daca functioneaza doar la oamenii cu capacitati intelectuale reduse, sau la cei mai dotati.Eu o folosesc sub forma de capcana, dar e periculos pentru ca poti risca mult.

26 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Funcţionează.
(Uneori.)

| 220V a răspuns:

Functioneaza atat timp cat sti sa o pui in aplicare si un as al manipularii.

| M25M a răspuns:

Functioneaza daca stii cum sa pregatesti terenul, daca stii cum sa iti pliezi abordarea pe baza personalitatii celui pe care vrei sa il manipuleazi etc.

| Delicacy a răspuns:

Funcţionează de fiecare dată.

| Terente20 a răspuns (pentru Delicacy):

Da? pai atunci...sa nu cumva sa te culci cu mine! nu auzi?! nu te culca cu mine!

and now we wait... big grin

| Delicacy a răspuns (pentru Terente20):

Asta numeşti tu psihologie inversă?rolling on the floor)))))))))))))))))))
Dacă ai învăţat despre ea numai din auzite, e clar.

| Terente20 a răspuns (pentru Delicacy):

Deci imi sugerezi sa iti propun direct, fara alte psihologii?

| Delicacy a răspuns (pentru Terente20):

Nu,deci îţi propun să te documentezi mai bine când vorbeşti despre un concept psihologic şi după aceea vei vedea că va da rezultate de fiecare dată. Trebuie doar să ştii cum şi când să te foloseşti de ea.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Delicacy):

Îmi dau seama că la tine funcţionează de fiecare dată laughing

| Delicacy a răspuns (pentru Wøodenpints):

Iar eu îmi dau seama că tu n-ai treabă. Caută-ţi.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Delicacy):

Dacă răspund pe TPU înseamnă că nu am treabă?

| Delicacy a răspuns (pentru Wøodenpints):

Dar tu poţi să răspunzi pe TPU şi să-ţi faci şi treaba? raised eyebrows

| Wøodenpints a răspuns (pentru Delicacy):

Normal că pot. Sunt mai multifuncţional decât imprimanta. Dar momentan, treaba mea este să răspund aici. Ce-i rău în asta?

| Delicacy a răspuns (pentru Wøodenpints):

Sper să se rupă firul care te alimentează cu energie.
Ce-i rău în asta? Mă enervezi.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Delicacy):

Păi asta nu prea merge. Mi-am dezvoltat un sistem propriu, prin care cu cât consum mai multă energie, cu atât produc mai multă.
Înseamnă că mă pricep la enervat oameni.

Şi total pe lângă subiect, te-m văzut azi şi aveai o freză de zici că nişte tornade au dat petrecere fix pe capul tău.

| Delicacy a răspuns (pentru Wøodenpints):

Da,sistemul ăsta te reprezintă... funcţionează după un continuu paradox. Eşti iremediabil oh go on.

Şi spre cultura ta generală, ăla se numeşte coc.Tornade sunt acelea pe care le ai doar tu în creier şi care îţi aruncă neuronii tăi suprasolicitaţi.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Delicacy):

Mă mulţumesc cu statutul ăsta.
Nu la coc mă refer, pe lângă el laughing. Am trecut pe lângă tine.

| Delicacy a răspuns (pentru Wøodenpints):

Cum adică pe lângă coc? Ce tornade aveam lângă coc?straight face

| Wøodenpints a răspuns (pentru Delicacy):

Să zicem doar că era mai bine cu fes laughing

| Delicacy a răspuns (pentru Wøodenpints):

Nu-mi place să port fes.
Şi oricum eu sunt frumoasă şi cu tornadele tale invizibile şi fără tongue.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Delicacy):

Dacă spui tu laughing

| Delicacy a răspuns (pentru Wøodenpints):

Păi e nevoie de părerea linguşitoare sau dezagreabilă a cuiva când vine vorba despre mine? În mod clar nu.Şi cred că nici tu nu o accepţi pe a altora.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Delicacy):

O accept doar cât să mi se pară de căcat şi să râd de ea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O folosesc atunci cand vreau sa obtin ceva. Si imi iese de cele mai multe ori. E o chestie care te ajuta daca stii cum si cand sa o folosesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eficienta in multe cazuri.dar nu mereu.

| robijam a răspuns:

Merge de obicei la prosti si copii mici. big grin