| MULLER96 a întrebat:

Cum sa chem o fata acasa sa facem sex?

5 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

De obicei daca fata te vrea, ar merge si cu "Hai fa! "

| BlyeeetAK47 a răspuns:

In primul rand fata pe care o chemi, trebuie sa te placa (de ceva timp) iar tu sa-i fi oferit afectiune (adica sa simta ca si tu o placi), sau sa fi-ti impreuna de ceva timp.

E mai usor daca numai e virgina.

Pai. o chemi la tine, gasesti tu un motiv bun (spre exemplu incearca sa-i iei un lucru "din greseala" si dupa spune-i sa vina sa-l ia de la tine). Apoi cand vine, o chemi in camera sa-i dai lucrul, iar acolo incepi "distractia"... O prinzi de mana, iar cu cealalta mana i-o pui pe spate (aproape de grantia cu fundul), si incepi sa o saruti pe gat. Daca opune "rezistenta" (zice ceva de genul pe un ton bland, razand. "Gheorghita opreste-te") continui pana cedeaza [ renunta ea la un moment laughing ], iar dupa te descurci.

Daca la faza cu sarutul pe gat iti da o palma sau ceva, eu zic sa renunti dupa zice ca ai violat-o. (chestia asta patesti DOAR la virgine)

Si nu-ti fie rusine sa mai dai ochii cu ea etc. daca te refuza urat, ca in general lor le place, se duc spre casa si isi musca buzele (adica le place, dar nu vor sa recunoasca).

| Li200La a răspuns:

O chemi sub un pretext. O faci sa rămână la cina, film, sa va jucați cu pisica...vezi tu. Eu ți as recomanda faza cu filmul și sa fie unul mai gen fifty shades of grey ca sa se ude și sa aiba așa o stare de euforie. Apoi vorbiți. Și când te apropii sa o saruti vezi dacă 1.mai întâi s-a uitat la buzele apoi la ochii tai apoi iar la buze (dacă face asta chiar te vrea) 2.inchide ochii când va sărutați. Sărutul il transformi în ceva mai mult. Și de aici te descurci.

| Anonim5647 a răspuns:

Ii spui ca vrei sa-i arati o carte sau o culegere ca nu intelegii ceva si ca ai ingheta,ma rog iti cumperi prezervative inainte s-o chemii,daca iti e rusine sa cumperi,faci fara,dar e pe riscul tau,apoi va panute-ti in pat(canapea)si te dai cat mai aproape de ea,ii arati un exercitiu aleator si cand iti va cere un pix sau ceva il dai in mana,apoi pui mana peste a ei.O i.ei usor de mana,ii zambesti, o sa vrea mai multa afectiune, o saruti, dar nu te dezbracii direct si totul va decurge de la sine, FUNDA?

| Izaura90 a răspuns:

Trimite-i un sms cu mesajul *Hai la mine... să ne f***m.*
Dacă fata e virgină... spune-i să vină până la tine să îi arăți noua canapea din piele ca să o testați, să vedeți dacă e plăcută la atingere happy