| andrei4242 a întrebat:

Cum ar vrea fetele sa fie o relatie? Opinia voastra nu furata de la altii. Funda la cea mai sincer happy

Răspuns Câştigător
| TnCristinaa a răspuns:

Pentru uni e simplu si pentru altii complicat..pentru mine o relatie ar trebui sa fie cam asa:
Sa ne plimbam..prin parc..nu prin mall-uri laughing
Sa ne trimitem mesaje de buna dimineataa si noapte bunaa
Sa ne intelegem si sa ne respectam..sa nu mi se vorbeasca urat sau sa fiu tratata cu indiferenta
Pe mine nu ma impresioneaza plimbarile in masini scumpe sau cadourile de fite. daca rupe o floare dintr-un pom sau dintr-o gradina e mult mai dragut decat lucrurile materiale
La un film de groaza sa fie tinuta strans in brate si sa se simta protejata
Sa fim ca niste copii..sa ne alergam unul pe altul, iar in momentele grele sa fim alaturi unul de altul
Sa nu ne pese de altii..sa numai umble cu inca 100000 de fete si nici eu nu umblu cu 10000 de baieti..sa nu ne fie rusine unul cu altul..aspectul fizic si banii nu conteaza cat sufletul, dar au si ele locul lor
Sa ne trimitem mesajeee multe multe si oricat de enervant ar fi sa primesti 10000 de mesaje..sa nu ne deranjeze pe niciunul..sa gasim in lucrurile mici fericirea adevarata
Cam asa

| anonim_4396 a răspuns (pentru TnCristinaa):

Tu trebuie sa fii clonata, daca nu minti desigur laughing, majoritatea o fac

| TnCristinaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Vorbesc foarte serios si sper sa gasesc baiatul asta odata si odata
Sa fie primul si ultimul♥... oricum e foarte greu sa gasesc asa raritate.da nu imi pierd speranta laughing
Tu poti crede ce vrei.e alegerea ta.pentru mine aia e relatia perfecta+ faza cu,, facut clatite impreuna si bataie cu faina'' laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru TnCristinaa):

Poate in alta parte, poate. dar daca esti in constanta, slabe sanse, toata lumea e prefacuta acolo. cel putin asa era cand eram eu acolo, dar inca cred asa, lumea nu se schimba.

| TnCristinaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Depinde ce iti rezerva viata. Dumnezeu e in masura sa decida..stiu o astfel de persoana, dar e din Bucuresti si e cam naspa+ca nu am curaj sa o bag in seama..nu ma cred destul de buna.(putin de bani gata, dar e genul cum am descris mai sus)..nu cred ca o sa fie ceva vreodata, dar speranta moare ultima

| anonim_4396 a răspuns (pentru TnCristinaa):

Daca esti din cta, mai bine cauta in alta parte. relatiile la distanta nu tin, si cine spune asa inseamna ca nu a avut parte de asa ceva, e usor sa vb prostii.
oricum, sper sa ai noroc.

| TnCristinaa a răspuns (pentru anonim_4396):

Da si eu, dar poate o sa fie asa incat sa fie cum imi doresc si sa ne vedem fata in fata, iar daca tu ai o relatie..Succes!

| andrei4242 explică (pentru TnCristinaa):

Nu cred ca sunt asa rari rolling on the floor) Sunt unul din ei

| TnCristinaa a răspuns (pentru andrei4242):

Felicitari! *aplauda* laughing

15 răspunsuri:
| 0PopaPorno a răspuns:

Sa merg cu ea de mana si sa-i zic ca n-am chiloti pe sub blugi si ea sa se uite la mine si sa zica : nici tu?

| j1NNNx a răspuns:

Pai fetele cauta baietii pe gustul lor, deci cauta o fata pe genul tau. (nu prea am inteles intrebarea laughing )

| Ritsuko a răspuns:

Pai am sa-ti spun cum mi-as dori eu sa fie o relatie.As vrea sa vorbim,sa radem impreuna, sa ne ascultam unul pe celalalt, sa ne sustinem, sa ne ''pupacim'' laughing, sa fim un cuplu in care nu sexul conteaza.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ritsuko):

Ai gresit planeta laughing

| MaNuela_RoMina_1999 a răspuns:

Sa te porti frumos, in sensul: sa-i vorbesti fetei frumos, sa-i spui des ca o iubesti, sa fii romantic, putin nebunatic (parere proprie, mie asa imi plac baietii, dar nu toate fetele sunt asa), dar nu prea insistent (sa nu te creada vreun obsedat), sa va simtiti bine impreuna, sa faceti ce va place si muuulte poze happy. Pup si bafta happy

| lorena15 a răspuns:

Sa se simta iubitesmug

| alexutza02matza a răspuns:

Eu de exemplu as vrea o relatie romantica, cu cineva care ma iubeste cu adevarat, nu cu cineva care vrea numai in pat. Sa facem multe lucruri pe care indragostitii le fac de obicei: Sa mergem la un film romantic, sau la un film horror, la care prietenul meu sa ma "apere", sa vrem sa vorbim fara incetare si sa incercam asta... Oricum ceva de genul asta!