| aiud002 a întrebat:

Cum sa cuceresc o fata blonda cu ochi albastri zodia varsator? va rog ajutati-ma, nu stiu cum sa-i zic ca o plac

Răspuns Câştigător
| iuli29 a răspuns:

Frate. Nu trebuie sa intrebi pe cineva cum sa cuceresti o fata, personalitatea fiecaruia difera si nu toti reacionam la fel la unele avansuri. Vorbeste cu fata spune-i ca o placi, ca ai vrea sa fiti impreuna si apoi totul va veni de la sine. Nu trebuie sa iti faci griji, pur si simplu vorbeste cu ea si incearca sa fii cat mai calm. Succes! Si ramane la aprecierea ta daca dai fundahappy

2 răspunsuri:
| Mαdαliηα a răspuns:

Eu sunt varsator blushing. Dar depinde de caracterul ei :d... nu stiu eu iti spun ce mi-ar place miebatting eyelashes uita-te frumos la ea puppy dog eyes si zambeste'i pervers blushing. sa nu ii acorzii prea multa atentie decat cu privirea xD sa nu fii prea disperat ca dupa se plictiseste rolling eyes adica eu ma plictisesc repede worried dupa poate sa vorbesti frumos cu ea dar zambit sa nu fii incordat phbbbbt fii tu straight face nu iti spun 100% ca asa o poti cucerii eu ti-am spus cum ma cuceresti pe mine rolling on the floor ca's varsator xD big hug Pa blushing...

| Fitzze_Simu_1995 a răspuns:

Trebuie sa vorbesti cu ea si sa fii cat mai natural, am trecut si eu prin asta si era tot blonda cu ochii albastrii si am vb cu ea si i-am spus ca o plac si am intrebat-o daca ar vrea sa fim impreuna cm asa ar trebui sa faci si tu ai fi dragut sa-mi dai mie funda