| EaNuStieTot a întrebat:

as vrea sa ma ajutati cu ceva... se apropie halloween-ul si nu stiu ce personaj sa aleg sad tin sa mentionez ca sunt blonda cu ochi albastri si nu as vrea sa-mi pun peruca sau ceva de genu. Astept ceva propuneri multumesc :*

Răspuns Câştigător
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Poti sa iti iei o rochie neagra lunga si sa iti faci machiajul asta:

http://www.youtube.com/......ttp?/watch

3 răspunsuri:
| roxy1direction4ever a răspuns:

Incearca ceva original cum ar fi o mireasa moarta sau cineva electocutat sau o gata gotica!

| rosettethedesignerofthemasterpieces a răspuns:

Depinde ce iti place-alege cantareata ta preferata sau actrita, vedeta, orice

| JessieXD a răspuns:

Vampir cred că ti-ar sta bine :*