| olesi4ka a întrebat:

Vreau sa cuceresc un baiat, ajutati-ma cu sfaturi va rog! Funda

Răspuns Câştigător
| SimonaCristina a răspuns:

Baietii sunt innebuniti dupa parulcu mult volum-stii tu, genul de par frumos si matasos, bogat.Baietii mai romantici adora sa se joace cu parul iubitei lor.
Baietilor nu le plac fetele baietoase-ei bine eu asa am fost si asa sunt dar n-am avut probleme-sunt rockerita\m/
Baietilor le place un machiaj cat mai natural-ei nu vor sa vada iscusinta ta de a te machia ci fata ta-un gloss culoarea pielii sau bej si un fard in culori pale, rimel aplicat doar o data-si vei arata superb!
Pont:Inainte de intalnire, zambeste in oglinda cat poti tu de tare, si ciupe-te de parte rotunjita a obrazului pana te doare-Asta va da tenului tau culoare si fragezime!
Baietii nu suporta cosurile la o fata.Crede-ma nu merge replica,, Prea mult sebum'' Trebuie sa-ti gasesti o crema si un gel de curatire adaptate tenului tau!
Fii tu insati! Nu incerca sa fii mare fitoasa, sau sa-ti schimbi vocea sau stilul pentru el-mai mult il vei indeparta!
O tenta misterioasa-inca de la inceputul timpurilor, baietii innebunesc dupa fetele cu o aura misterioasa-Nu uita, nu trebuie sa-l intrebi tu daca, el trebuie-altfel iti vei distruge orgoliul de fata si baiatul va fi scarbit.In preajma lui trebuie sa te prefaci indiferenta la actiunile lui, indiferenta la el si persoana lui-si astfel il vei cucerii.Un strop de timiditate va face ca totul sa iasa perfect.
Nu uita de parfum! Aplica metoda 'norisor de parfum' Arnca doua pufuri in camera si treci prin norul facut! Da, nu te mira, baietii sunt innebuniti dupa mirosuul personal al unei fete-Fiecare om are un miros senzual care trezeste sexualitate sexului opus.

Sper ca te-am ajutat!
Ma cam doare mana!
funda, ca sunt foarte multe happy

8 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

Normal, băiatul ar trebui să te cucerească, tot ce trebuie să faci este să-i dai câteva motive.

O zi superbă îți doresc.

| SimonaCristina a răspuns:

Funda, te rooog!

| LordCroft a răspuns:

Da'te pe langa el, vorbeste cu el, razi la glumele lui (nu la toate si doar la cele bune) arata'i ca il placi prin gesturi... cred ca merge happy

| kissyouharry a răspuns:

Fi vesela, Fericita si plina de viata. Oamenilor le plac genul asta de persoane.In rest fi tu insati. Daca te place te va place asa cum esti. Dar binenteles baietilor nu prea le plac fetele bosumflate! Bafta!

| AnkuYo a răspuns:

Incearca sa te uiti la anime-ul Lovely Complexwinking Adica nu garantez ca te va ajuta dar este love-comedy. happy

| pirmaidă0 a răspuns:

Fi tu însăți, altfel nu ai cum să-l cucerești.

| Fa??Zmbitoare a răspuns:

Trebuie să fii tu însuți, să nu fii fițoasă, arogantă, inabordabilă, ci pur și simplu să pari o tipă de treabă, sociabilă, drăguța.P.S. Zâmbește cat mai multwinking