| SimpleGirl26 a întrebat:

Cum sa cuceresc un baiat daca eu il plac si el nu?

Răspuns Câştigător
| SpEEdz0r a răspuns:

Poarta-te frumos cu el, poti chiar sa ii spui ce simti, dar poti sa ii zambesti cand se uita la tine si va intelege. Si daca nu are acelasi sentiment sunt o gramada de baieti!

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Vorbeste cu el, cand ii vorbesti priveste-l fix in ochi, zambeste-i, arunca-i priviri perverse etc.

| gigiro a răspuns:

Pai,are vreun sens? Crezi ca se razgandeste peste noapte? Daca in timp,ii dovedesti ca esti o fata deosebita,pe gustul lui,poate ai sanse, dar eu una nu as mai accepta sa fiu cu cineva care, candva nu m-a placut.

| Mike959 a răspuns:

Este mai dificil si sunt sanse mici, poate doar sa-i arati asta si sa aprecieze felul tau frumos de a fi si in timp sa te placa!

| Byutza_8714 a răspuns:

Nu cred ca ai cum sa faci asta

| PuFuLeTe a răspuns:

Saa incercii sa ii explici sa tii cu adevarat la ell si sal intrebi daca vrea sa fie cu tiine, iar daca zice nu NEXT! Maii sunt si altii baietii! iar daca esti timida si nu-i poti spune in fata cel mai bine e pe mess:* fundita te rogg :X