| ancutza_2418 a întrebat:

Plac un baiat fecioara, cum sal cuceresc?

Răspuns Câştigător
| candora a răspuns:

De tip zodiac sunt foarte mindri acesti baieti. Primul meu prieten a fost fecioara deci sa-ti zic cum a mers. Fecioarelor le place foarte mult fetele inteligente, simple si aranjate (nu exagerat) Deci le place sa se mindreasca cu cea de linga ei. Daca esti o fata influenta, admirata de toata lumea, populara, atunci cu siguranta vei fi tinta unui baiat fecioara. Deci, cucereste-l cu multa indrazneala, stil si farmec, dar nu exagera cu cei din jurul tau. Atunci cind deja ai pus mina pe el, ai grija ca mereu sa aiba cu ce se mindriwinking

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MMadalina a răspuns:

Cand inveti sa scrii corect?

| Bellatris a răspuns:

Biatului fecioara ii plac fetele serioase, cu picioarele pe pamant si care degaja un aer de mister.

| DorelSudoru a răspuns:

Esti lesbiana?

| vampiressa a răspuns:

Eu sunt fecioara si sunt fata.Dar am avut o relatie de 8 luni cu un baiat fecioara.Era plin de el tot timpul, se lauda si cu ce nu avea.Prea ingamfati.sincer.Adica eu ma asteptam sa aiba personalitatea mea,avand in vedere ca eram aceeasi zodie. Fetele din zodia fecioarei sunt tandre,iubitoare, romantice, perfectiunea si punctualitatea este ceea ce le defineste.Si sa stii ca pe mine ma caracterizeaza zodia mea.Eu zic sa il iei romantic, sa incerci sa il "sensibilizezi" putin.Si iti garantez ca vei reusi.

| Zap a răspuns:

@vampiressa daca prietenul tau era ingamfat dc generalizezi? Oamenii sunt diferiti chiar si din aceeasi zodie.

Si eu sunt fecioara si sunt baiat si imi plac fetele inteligente cu care ai ce discuta si tandre.

| Marius_3897 a răspuns:

Da crezi ca ne intereseaza ce zodie e? laughing arata'i p***a si o sa'l cuceresti rolling on the floor