| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti o fata care nu te place

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Esti sigur ca nu te place? incearca sa iesi cu alta ca sa vezi reactia ei, daca te placae va incerca sa iasa cu tine daca nu, ghinion.

278 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel care a scris ca fata chiar daca il place nu vrea prieten, cel mai bine dupa parerea mea, ar fi sa o faci sa uite de relatia nereusita pe care a avut`o, pentru ca sigur asta e cauza, si sa o faci sa aiba incredere in tine.si cred ca vei reusihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bai nu st ce se intampla ca o plac dar mi-e rusine sa ii spun sti? dar si ea tot imi da palme fara sa-i fac ceva poate ca si ei ii este rusine ce sa spun...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 13 ani si am vazut o fata pe nume stefania tot de varsta mea la care chiar tin dar ea nu ma considera ca fiind iubitul ei ce trebuie sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Parerea mea este sa o aperi ceilalti care fac misto de ea si sa te acomodezi cu placerile ei. Sigur te va placea si intr'o zi iti va spune asta putin rusinoasa daca este mai timida daca nu iti va spune direct credeti-ma.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU prea stiu si eu sunt in acceasi dilema dar i-as da fundita lu bula

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baieti, la mine e mare problema.Stiu sigur ca ma place dar am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si a zis ca nu vrea sa aiba iubit.Va rog oameni buni dati-mi variante.La scoala ma port f. frumos cu ea si rade la glumele mele dar nu vrea sub nici o forma sa fie cu mine.Va rog dati-mi variante.Si am doar 11 ani deci nu imi dati cu intalniri.Multumesc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu te place asta e dar pentru mine ar fi dragut daca mi-ar face un cadou si m'ar invita in oras

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frate treaba sta in felu' urmator imi place de o fata e in clasa cu mine are un anturaj destul de comun adica daca vreau sa intru in anturaju' ei pot sa o fac. dar sunt cam rusinos si e cam culmea dintr-o data"za best freinds umbli tot timpu' cu ei." e cam aiurea...in fine. o plac foarte mult... dar no.nu stiu daca ma mai place "cand eram mici sa zicem ca eram foarte foarte "apropiati" si as vrea sa stiu cum sa o abordez mersi THx nick!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dap pai draci asta e ca habar n-am daca ma place sau nu si eu vreau sa o fac ma placa ca eu deja o plac. ce tb sa fac?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simplu! sa fii de acord cu ce spune ea, si la fine sa-ti spui parerea ta pozitiva despre spusele ei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum poti cuceri o fata?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sal, iubesc si eu o fata de ceva ani, de fapt e cea mai frumoasa din scoala si cred ca si din oras, o fost si miss, suntem in aceeasi clasa, acum urmam ultimul an, cls 12, deci sa zic ca o plac de 3 anilaughing, si eu eram cam bufonul clasei, sunt putin slabut, si chiar facea glume pe seama mea, ma jignea intr-un fel, dar de la o vreme vorbim foarte des pe mess, am scos-o la o inghetata in oras, se poarta frumos cu mine, si am urmat un sfat de-al vostru, ieri nu am bagat-o in seama toata ziua, si intra pe mine seara "Hey nu ma bagi in seama?"ea mi-a dat de inteles ca nu doreste prieten, acum nu stiu ce sa fac, sunt si putin timid, vreau doar sa vad daca ma place, vreun sfat ceva? va rogg frumos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum cucersec o fata daca este englezoaica

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ai bani si masina toate fetele te plac asa am patit si eu cand naveam masina mnu prea vb cu mine dar acum toate sunt cu mine!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este o fata cu care ma inteleg bine, vorbesc cu ia aproape in fiecare zi, insa nu stiu daca ma place. Ce sa fac (cum sa fac), sa aflu?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iesi de 2 ori cu ia si cu prieteni eu in oras si ii zici ca ai vrea sa va cunoasteti mai bine o inviti pe ia la un suc in oras si ii zici ca ai vrea sa fii cu ia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De curand am vazut o tipa in scoala, e intr-un fel exact ceea ce caut, am iesit cu ea odata, am tinut-o in brate, chestii, trestii, fara sa o sarut, apoi cand am plecat mi-a zis ca momentan nu vede absolut nimic intre noi, decat o buna prietenie, Am incetat sa vorbesc cu ea, o salutam, si am iesit cu alte fete, si a inceput sa fie geloasa, spunand ca sa grabit cand mi-a zis acel lucru, asta e de bine big grin?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca iti place de ea intreab-o daca zice da incearca sa o inviti ude va daca zice nu incearca si cu alta fata sunt multe fete in lume.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da am invitat-o in oras, a acceptat, acum sa vedem ce o sa iasa happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pei, nu iti imagina ca este ca in filme, cand 2 persoane la inceput se intalnesc, el se indragosteste de ea, ea are pe altcineva, se intalnesc din nou, se urasc si intr-un final se indragostesc, nu, nu este chiar asa, in zilele noastre daca o fata nu te place numai insista, nu merita, si acel sentiment de "indragostire" il simit la orice fata dar poate fi inselator, daca nu te place nu te place, uitate in jurul tau la acele fete care te considera dragut si tu nu le-ai acordat atentie deloc, sa stii ca nu atractia fizica conteaza!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@iceheat - eu zic sa o lasi pentru ca ea te vede doar ca pe unu bun prieten, am mai auzit textele astea, un fel de scuza ca sa nu te superi thinking sa nu iti imaginezi ca suntem in filme :p.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Trimitio drept in p..., si capu sus, lume e plina de fete!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am tot citit despre ce ati spus voi...si am zis sa va dau si eu un sfat... daca vrei sa o cuceresti pe o fata care nu ii place de tine trebuie sa procedezi in felul urmator. 1:incerci sa vorbesti cu ea cat mai deschis, fa-o sa se simta bine cand vorbesti cu ea, sa fie fesela, cauta subiecte de vorba cat imi distractive, ca sa vaa fata ca tii la ea, incearca sa o inviti la un suc ceva, o plimbare in 2.sa te apropii de ea, chiar daca nu ii place de tine, tu o iei cu storui ca mai vreau doar sa fim prieteni, si ai sa vezi ca pana la urma o sa fii cu ea. cel imi imporatant lucru sa nu incerci sa o saruti cu forta asa cum am facut eu ca strici totu, incearca pe cat posibilu sai arati ca o iubesti dar in acelasi timp sa nu ii arati ca esti disperat, fa rost de nr ei si aplica tot ce va-m spus si vedeti daca merge treaba.baftawinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De obicei stau cu vededragute si baieti sunt invidosi
dar de data asta am intalnit o fata dupa care is mort
si joaca dur.am stat cu ea 8 luni dar nu stiu ce a apucato... sfat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O lasam in pace, gasim alta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa fi cat mai obraznic si needucat, vorbestei urat, fa-o sa se simta prost, fa ceva care sa o enerveze, ia-o la misto, amuzate pe seama ei, ETC! Dar la sfarsit spune-i ca o iubesti si ca te gandesti doar la ea! laughing! Oricum nu mai ai nimic de pierdut! Fi baiat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Omule e simplu trebuie sa vb mlt cu tipa, adica sa aveti ceva in comun. De ex. eu m-am indrgostit de o tipa care nu ma placea si stiam asta. am intrat in discuti cu ea intrebando daca stie un film/o melo/ o...etc. ceva acolo nu stiu si am gasit c ii placeau ei, filmele asa uitanduma la niste filme am inceput sa vb cu despre ele o sap apoi nu am mai bagat-o in seama, practic era indiferent cu ea sa vad daca a inceput sa ma placa. 2-3 zile nu am vb cu ea si in a 4 zi m obs ca ma place cand mi-a zis asa : hei cf nu mai bagi lumea in seama? si atunci mi-am dat seama ca poate ma place si am inceput sa vb mlt chiar foarte mlt (un lucru foarte esential sa ai c vb cu ea ) asa am inceput sa imi dau seama ca daca e sa iesim am c sa vb cu ea. Din acest pct nu trebuie sa ii arati ca esti disperat trebuie sa o faci pe ia sa fie disperata. Nu trebuie sa ii arati ca esti diperat dupa ea da nici ca o respingi trebuie sa te comporti cu ea normal sa vb calm si ia va face toata trebuiewinking (sa nu intelegeti altcevalaughingbig grin ) dupa o sap de tot vb am intrat seara pe mess si tipa m-a intrebat daca vreau sa ies cu ea la un suc mrg ( aici trebuie sa dai un rasp indeferent ceva de genu da mrg totusi ma plic in casa sau ceva de genu nu uita trebuie sa ii dai impresia ca are si ca nu are shanse cu tine din mai mlt motive 1poate e o tipa care nu se combina cu ori si cine 2poate e o tipa care e pe interes (asta are mai mlt sanse ) si 3ca sa nu pari un fraier). De acolo trebuie sa ii dai impresia ca iesi cu mlt tipa asa la un suc la o plimbaric blablabla.Nuj daca va ajuta sau v-a ajutat da asta mi se pare foarte simplu si usor pentru toata lumea si va urez succes si nu uitati dragostea nu trebuie sa excluzi dragostea si u poti sa te combini cu cine vrei u trebuie doar sa fi u