| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa cuceresti o fata care nu te place

Răspuns Câştigător
lolita
| lolita a răspuns:

Esti sigur ca nu te place? incearca sa iesi cu alta ca sa vezi reactia ei, daca te placae va incerca sa iasa cu tine daca nu, ghinion.

278 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fratilor credeti`ma ca, daca ei chiar nu ii place de tine poti sa faci ce vrei sa incerci ce vrei ca tot nu ai sa o cuceresty am patyt si eu dar am lasat-o balttongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba esti fraier frate daca nu te place o iei asa : o tragi de tate si i zici te yubeck ca viata mea si vreau sa fi amea daca nu merge asta si ia zice ca nu vb cu tine tu i zici : deci nu vb cu mine nici sa nu vb i pui mana pe tate si apoi iti zice si ia ceva si tu i zici fa parca ai spus ca nu mai vb cu mine acum dc ma bagi in seama

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pontul acela cu nu o baga in seama ceva timp este foarte bun eu am incercat si a mes ca pana la urma te baga e in seama big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Multe fete gandesc genul asta: nu ies din prima cu tine sa vada daca chiar o iubesti si mai incerci sau daca profiti doar fii sincer! e greu pentru un baiat sa para sensibil dar functioneaza

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce te doare cand nu te palce o fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Salut! imi place de o fata care e de aceeasi varsta cu mine...in clipa de fata ea este cu un baiat mai mare...am iesit su ea ii place de mine(cred) am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine dar a zis ca se mai gandeste si nu stie cand imi raspunde. ce pot sa fac sa o atrag mai mult de mine?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca sa fi mai apropiat de ea sa te comporti altfel...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ma place ce sa zic sa ma placa

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum se vb cu o fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa o cuceresc o fata

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca o fata nu te place si uh o placi f.mult pai cum sa spun...incearca metoda erotica big grinbig grin arata-i micul tau junior si zii ca iti place guma de ciresestraight facestraight face

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

crying frate eu incerc asta cu nu o baga in seama ...ca te baga ea de vreo 2 ani da canci

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum as putea sa vad daca ma iubeste sau doar se preface...
mi-a zis ca ma iubeste, iar eu sunt plecat din tara, cand am vb cu ea a zis ca sa o uit sa nu o mai caut...ca nu are rost
cu pot sa stiu daca m-a iubit sau daca mai ma iubeste...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am si eu o intrebare.am fost cu o fata 2 ani, de 2 luni ne-am despartit si nu am mai vb pana acum cateva zile. e indiferenta nu mai vrea sa ne inpacam si in schimb eu o mai iubeskkk dar nu-s sigur ca as mai vrea sa mai fiu cu ea doarece in acesti 2 ani am fost inselat in mod repetat.as vrea sa aflu daca se poate daca chiar a tinut la mine sau inca mai simte ceva.astept raspuns pls

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sall laughing auziti am si eu o intrebare ca toti imi zic ce cred si eu imi plk d o fata... si ei i plk de mine big grin dar nu recunoaste ce sa fac ca sa arate asta? am mai fost cu ea de 3 4 ori dar vreau sa vad ca ii plk de mine siguur plss spuneti-mi ce drk sa faclaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dar daca nu vrea te-ai gindit

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ieu plac o fata, dar nu vorbeste cu mine fata ce sa fac s-o invit la o suc sau la un film va rog ajutati-ma

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa fiu onest si sa o pup cand suntem singuri

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate ca mirosi a balega incearca sa faci un duslaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Apoi eu nu stiu pe cine iubesc eu mult de tot zice ca vrea baieti mai mari eu's mai mik cu un an decat ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai e foarte simplu in primul rand trebuie sai reamintesti unde v-ati intalnit prima dat (dara intr-un mod mai haios)si dupa aia vreo 2-3 zile o faci sa se simta bine si de abia a 3sau a4 zi invit-o in oras sau la un suc ceva de genu si apoi o conduci spre casa si poate langa usa casei ai sa primesti un sarut depinde de tine daca stii sa o faci sa se simta foarte bine. incercati sigur suta la suta de la mine al vostru Mihai.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sincer nu stiu cum
suntem prieteni buni si mie imi placea mai demult de ea dar a zis ca vrea sa fim doar prieteni si un timp am lasat-o moarta dar n-a mers si mereu cand o vad imi provoaca acei fluturasi in stomac si mereu sunt tacut dar simt ca nu mai pot rezista mult fara sa fac ceva. ajutati-ma fratzilor!

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pai mai intai incearca sa nu o injuri sa vezi ca ia va fi atrasa de tine ca nu esti ca alti baieti. dac nu merge fate ca te intalnesti cu alta faat si vei vedea daac ea te place

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea sa stiu cum sa cuceresc o fata cand imi zice ca sunt ca un frate pentru ea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te duci si vorbesti frumos si o inviti an oras a doua o antrebi vrei sa stai cu mine daca spune nu lasa balto daca spune da e totul ok

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ehh.am multa experienta in materie de femei iti zic eu te duci la ea nu trebuie sa-ti fie rusine. te duci si te uiti adanc in ochii ei si ii spui daca vrei sa iasa cu tine daca incepe a rade inseamna ca ea plange de bucurie asc la minen ea va rade poate si te va refuza nu fi insistent peste o saptamana cam asa te duci si ii spui -nu pot sa stau fara tine vrein sa fii cu mine si va accepta trebuie sa ii dai timp de gandire vreo saptamana. sper sa-ti iasa!winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

STITI cum sa zic tot asa imi place si mie de o fata dar i-am zis daca vrea sa fie iubita mea si mi-a zis ca se intelege foarte bine cu mine si nu stie ce sa zica