| Anonim134 a întrebat:

Cum sa exciti un baiat? Vreau sa stiu. Fundalove struck

Răspuns Câştigător
| kidulinha a răspuns:

Ma rog, banuiesc ca stiai si u de faza cu ""sugei P**a".
In cazul in care te-ai referit la. gesturi obisnuite. un sarut mai. pasional, mai rapid sau din contra unul lent l-ar excita. Si in timpul sarutului, miscati mainile pe spatele lui sau prin par. Poti sa-l exciti doar stand in bratele lui, cu fundul pe pen is dar nu sa faci miscari direct sau ceva f observabil, doar te asezi. Poti sa-l musti usor de ureche, sal saruti pe gat, sal atingi "din greseala" cu mana... sa te uiti mai provocator la el. Sunt mii si mii de gesturi d-astea :* Succes>big grin

6 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Dacă știi ce înseamnă, trebuie să știi și cum se face...

| Angeline a răspuns:

Pai, incepi cu un sarut pasional, apoi iti plimbi mana prin parul lui, asa incet pe la ceafa, apoi ii sufli imic in urechec, si mergi in jos la gat in timp ce il saruti, dar saruturile sa fie lente, pasionale, faci sa para, ca si cum llai vra tot mai tare, dar asta e doar inceputul, la ani tai, ma gandesc ca inca nu vreai sa il duci in patul tau, sau vrei?

| ovidius a răspuns:

Simplu. Îi sugi pu|@.

| geo691 a răspuns:

La baieti e mai simplu la fete e mai dificil.

| Tinkerbell_3393 a răspuns:

Il iei in brate, il saruti il mangai, il pipai pe piept si printre picioare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu ****, suge-i ****!
sa vezi ce excitat ii daihappy
mai vrei sa stii acu?happy