| Maria_Alexia_1989 a întrebat:

Cum sa fac ca băiatul de care imi place sa ma placa (dar sa nu fiu insistenta si sa ii spun eu ca-l plac )

Răspuns Câştigător
| antonimilk a răspuns:

Mie ca și băiat ar incepe să-mi placă o fată dacă e mai sensibilă, drăguță si gesturi așa din inimă, dar asta e la mine, unii suntem diferiți, total...
Zâmbetul câteodată și să vadă că îți pasă de el...
Nu cred in faza cu misterul dar unora le place sa descopere încât să fie acțiune (valabil și la fete).
Eu personal daca vad ce am scris mai sus, nu rezist și mă atașez grav laughing) Sunt si zodia rac care e nr.1 in Love.
Alții din nou vor fete rele, tari cu tupeu...tu îl cunoști mai bine.
Timpul și activitățile petrecute împreună lipesc 2 persoane, vin privirile, dorul și mna, după urmeaza gândurile în noapte iar în final vorbele.
Bafta, și nu te forța, fi tu și nu te arunca de la început.
Oricum, o sa întâlnești o dragoste mare candva.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu poti sa faci nimic, daca baiatul nu te place!
Din pacate, baietii nu sunt papusi sa asculte, sau sa-i pui sa faca ce vrei tu, pentru simplu motiv ca nu pot fii infleuntati sau obligati sa placa pe cineva.
In acest caz, te sftuiesc sa-ti vezi de drum si sa nu spui nimanui nimic, ca risti sa-ti rada in nas si sa te respinga, facandu-te de ras.

| alina2k18 a răspuns:

Ii faci un sex oral de neuitatwinking

| Puneo a răspuns:

Nu poți să îl influențezi sa te placa dar daca crezi că el te place încearcă să te apropii de el și la figurat și la propriu să îl îmbrățișezi și d-astea și dacă nu te respinge să mai faci un pas insa tu sa nu îl respingi deloc până când o să ajungi sa îl întrebi.

| Maria_Alexia_1989 explică:

Nu, dar mi-e frică de răspunsul său!