| didi69 a întrebat:

Cum ii spun unui baiat ca imi place de el, dar fara sa par insistenta?

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Nu ii spui,draga mea.
Ii arati.
Il privesti,ii zambesti,il saluti,ii oferi atentia ta,daca e baiat destept si te place si el,nu va rata ocazia.
Daca nu te place, nici nu ti-ai dezvaluit secretul, nici nu te-ai facut de ras.
De ce trebuie sa-i spui tu neaparat?
Arata-i!
In felul asta, ai si avantajul ca poti fi oricat de insistenta vrei!
happy

| neutrino a răspuns:

Atunci cand o fata a facut prostioara aceasta, deja a demonstrat ca este cel putin usor disperata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerci sa patreci cat mai mult timp alaturi de el si ii zambesti cand se uita la tine...

| meatloaf a răspuns:

Neutrino draga daca o femeie care abordeaza un barbat e disperata un barbat cum e, animal? ca ei se iau de fiecare fata de pe strada! in fine.eu sunt de parere ca ar trebui sa-i spui.eu am facut de 2 ori asta si o data am fost refuzata, dar n-am murit.pur si simplu am fost multumita ca nu am stat luni in sir cu gandul ca poate ar fi putut fi ceva intre noi.iar a 2-a oara cand am facut asta a fost super ok, sunt de 2 ani cu baiatul respectivhappy eu zic sa il inviti la un suc, cafea, ceva si ii spui.bafta!

| KyryLog a răspuns:

Pai cum a spus un mare intelept "Ii dai una cu bocancu in mufa si dupa ii spui ca loviturile sunt din dragostelaughing"Glumesc
Nu ii spui
Ii arati
Il bagi in seama mai des; ii zambesti
Daca nu e nebun isi da el seama