| frumushika16 a întrebat:

Cum sa fac ca sa stiu daca un baiat ma iubeste?

Răspuns Câştigător
| justme97 a răspuns:

I.metoda indirecta:gesturile pe care le face 1.zambeste
2.se uita la tine intr un fel anume
3.se comporta frumos
4.sa ofera sa ti faca favoruri
si altele...
II.metoda directa:il intrebi dar nu asa "ma tie ti place de mine?"laughing
poti intra in vb cu el sa l intrebi daca are prietena si sa i sugerezi ca si tu esti singura
vezi ce zice
big grin
succes
funda?:X

5 răspunsuri:
| 1micdamare a răspuns:

Faci sex cu el, si vezi reactia de dupa!

| GwenS a răspuns:

1micdamare fff funnyyylaughing)rolling on the floor)) pur si simplu se comporta diferit. e mai agitat in preajma ta.

| iauru a răspuns:

Il intrebi cel mai sigur

| onutza98 a răspuns:

Intreaba-l fara rusine i se va parea dragutwinking Bafta:*

| Norbert_4391 a răspuns:

Sa iti spun cum sta treaba! Baietii se dau mari ca sunt superi tari ca ei se pot combina cu toate fetele dar atunci cand trebuie sa ii spuna unei fete ca o iubeste ingheata de emotii! Stai un pic mai mult in preajma lui si daca auyi ca se balbaie cand vorbeste cu tine sau ca numai pe tine te baga in seama inseamna ca simte ceva fata de tine.happy