| pushi a întrebat:

Cum stiu ca un baiat ma iubeste/.

Răspuns Câştigător
| JoinTu a răspuns:

Simplu: 1. O femeie poate intelege daca barbatul o iubeste prin felul in care se poarta. Cand incepe sa te prezinte prietenilor sai, este un semn ca el este intr-adevar indragostit de tine.

2. Un barbat indragostit este intotdeauna intr-o dispozitie buna. El devine cu adevarat fericit si isi schimba viata. Prietenii si rudele observa aceste schimbari.

3. Un barbat indragostit permite femeii sale sa ii vada locuinta, sa ii "cotrobaie" printre lucruri. Este mandru de felul in care ea schimba atmosfera si nu-l deranjeaza cand ea isi aduce lucruri intime in baia lui. Daca-ti accepta tampoanele in dulapiorul lui cosmetic e semn ca e pregatit pentru ca o femeie sa ii intre in viata.

4. Incepe sa acorde mai mare atentie aspectului sau si isi face planuri de viitor.

5. Renunta la obisnuintele sale, inclusive la "Berea cu baietii" pentru a se intalni cu 'Ea'. Iar daca 'Ea' are chef de gogosi in miez de noapte, va lasa grabit patul cald pentru a-i cumpara gogosi.

6. Barbatul e inclinat spre varietate pana in momentul in care o intalneste pe "aceea" cand sunt intr-adevar indragostiti. Daca isi doreste o anumita femeie, nu ii va mai pasa de cate femei ar putea avea. El va dori sa fie doar cu una anume. Toate tentatiile dispar cand un barbat este cu adevarat indragostit.

7. Cand un barbat se gandeste la o femeie tot timpul, va cauta si modalitati prin care o poate face fericita.

8. Un barbat indragostit este pregatit sa faca orice pentru femeia lui. Desi nu s-a gandit niciodata serios sa-si intemeieze o familie si sa aiba copii, acum isi doreste acest lucru.

9. Un barbat indragostit stie cand iubita lui vrea ceva. Ea nu trebuie sa ceara. El stie. Instinctiv.

Crede in dragostea adevarata si verifica eficacitatea tuturor semnelor. Daca ele exista, inseamnca ca te iubeste. Scapa de dubii! Funda?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Ailen a răspuns:

Poi ai putea sa-l faci gelos cu un alt baiat si te uiti la reactile lui happy

| YoBogdan97 a răspuns:

Gelozia eswte primul lucru care se vede la un baiat atunci cand e indragostit de o fat iar in al doilea rand daca spune cuvantul amgic te iuebsc respectiv iti face cadorui te scoaten oras

| AromaClipelor a răspuns:

De obicei semnele sunt clare. Băiatul o să încerce să iasă în evidenţă, o să te privească mereu şi probabil o să te invite la un suc sau o plimbare. În cazul ăsta te place.
Te iubeşte dacă sunteţi împreună şi e dulce, e tandru şi te face să te simţi protejată alături de el. Dacă tu simţi că cineva te iubeşte, nu ezita şi întrabă persoana respectivă! Bafta happy.

| lucianm22 a răspuns:

Se da pe langa tine, si iti face smne cu ochiul sau alt fel de semne