| Denis_5853 a întrebat:

Cum sa fac sa cuceresc o fata de la mine din clasa spuneti-mi plss!

5 răspunsuri:
| toxik a răspuns:

Fa in asa fel incat sa o surprinzi. ajut`o cand are nevoie, stai mai mult prin preajma ei, poarta`te frumos cu ea happy. succes

| hahaha a răspuns:

1.Se ia fata si se cucereste.
sau
2. Iti aduni o armata de bravi luptatori, te duci la tacso la regat, ii cuceresti prima data regatul, dupa ajungi la el, ii zici ca daca nu ti-o da pe fiica sa, il decapitezi. Si asa se cucereste nu numai o fata, si regatul lu tacso

| Gabriela01 a răspuns:

Iti faci curaj si stai de vorba cu ea, ii spui ce simti apoi vezi reactia ei.happy

| yomihay98 a răspuns:

Este foarte usor daca o cunosti de mai multi ani adica daca va cunoasteti nu trebuie decat sa ii devii prieten mai intai si abia dupa aia o scoti in oras Mult noroc!

| LiviuIonut a răspuns:

Salut daca chiar ati place mult de ea si vreti sa stati impreuna, trebuie sa o iei mai usor ai spui niste lucruri frumoase. Dupa o suni si ai spuni daca vrea sa vina cu tine pana in oras sau unde stay tu. Si dupa ai spui ca ati place de ea si ca vrei sa te comb cu eawinking... dupa tot vine de la sine