| Acadeeeaa a întrebat:

Cum sa fac sa cuceresc un baiat?
Cat mai multe sfaturi, ca dau FUNDA!
( si sa nu-mi spuneti prin felul meu de a fiihappy, vreau sfaturi utile)

3 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ca sa ii placa unui baiat de tine trebuie sa ai lucruri in comun sa ai stilu ca al luihappy adica daca el e emo ii plac fetele emo, daca ii place albu imbracte si tuh asa. daca e mai sportiv fi si tuh mai sprtivahappy

| MyNameIsEarl a răspuns:

Arata pubianu si gata =) daca esti rasa el se va indragosti

| capshunicuta a răspuns:

Bun. acum 2 ani, am pus ochii pe un baiat. Frumos, brunet, ochi caprui. day dreaming minunat! cel mai bun prieten al meu, era cel mai bun prieten al lui. cu toate astea, nu prea aveam nimic in comun. asa ca am facut rost de numarul lui de telefon, i-am dat sms de ziua luibatting eyelashes ca era in apropiere, si am inceput cat de cat sa vorbim. ce sa faci tu? pai. ii zambesti cand il vezi, si daca ai vreun prieten comun cu el il poti pune sa il intrebe ce parere are despre tine, sa i spuna ca iti place. daca nu ai... atunci incearca sa vbesti tu cu el. sa i zici sa iesiti la un suc sa vorbiti. daca nu va cunoasteti prea bine inca... vorbiti un timp pe mess/telefon/mesaje. si apoitongue