| Nemo99 a întrebat:

Cum sa fac sa cunosc fete noi? Sunt mai timid pana incep sa cunosc o persoana.Dau funda

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Eu mai mereu le caut prin ziare la matrimoniale cei drept relatia dureaza la ora sau per numar / pe bune socialeaza afara, du-te fa-ti amici degeaba isi plangi de mila pe net, intra pe unele site urii de socializare si vb cu ele, eu am cunoscut multe fete de pe net din pacate au ramas doar pe net ca cand le-am vazut real m-am inchis in primul wc public sa nu ma vada si mie sa imi treaca greata

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, sunt fata! Vezi ce usor a fost?

Pur si simplu, o saluti, o intrebi mii de chestii despre ea, ii faci cateva complimente si aia e.

| Leo1993 a răspuns (pentru anonim_4396):

Te duci asa pe strada si incepi sa le saluti? daca da, sigur nu va reusi ce ii propui

| MidnightR a răspuns (pentru Leo1993):

Vezi la aia cu pranks pe yt care se duceau si intrebau fetele daca le pot saruta.
Tot cu salut incepea si la aia.

| Leo1993 a răspuns (pentru MidnightR):

Alea sunt facaturi. se pare ca a prostit o multime de oameni cu clipurile lui

| MidnightR a răspuns (pentru Leo1993):

Mie imi parea destul de real cand isi lua bataielaughing))

| DeidaraXR1 a răspuns:

Iesi din casa

| TanyaTanny a răspuns:

Nu stiu.Incearca sa le privesti intens pe strada sau la un bar in timp ce servesti un suc.Arunca-le cate o privire blanda, zambitoare si dornica de a cunoaste persoane noi, dar incearca sa nu o privesti ca un disperat sau un violator dar totusi fii putin insistent asa unele din ele vor face primul pes.Chiar si un salut de inceput e indeajuns.P.S.:am cazut si eu in capcana