| Gatman_Alexandru_1990 a întrebat:

Cum sa fac sa excit o fata foarte repede!

Răspuns Câştigător
| oprescudorin11 a răspuns:

Sa o faci sa simta ca o iubesti, adevarat, ca aveti preocupari si o gandire comuna, ...in rest te descurca ea!

45 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Da-i un cec in alb pentru mall.
Punctul G al femeilor se gaseste in cuvantul shoppinG!

| Zenithf a răspuns (pentru greece12):

big grin

| greece12 a răspuns (pentru Zenithf):

...m-au apucat ironiile azi, dar la asa intrebare...el ar vrea sa reuseasca cu fata ceea ce reuseste fata cu el, doar aparand in fata lui.
Si asta, nu se poate.
happy

| Fatamuntilor a răspuns (pentru greece12):

M-ai facut sa zambesc! Ca de aseara nu-s in apele mele...
Oricum cred ca materialismul nu se,, pupa '' cu iubirea!

| greece12 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Normal.
Dar tinerii de azi, au un pitic mai nihilist, am raspuns si eu conform cu viata cotidiana.
happy

| Zenithf a răspuns (pentru greece12):

Nu stiu cum se facu, da' intrebarea asta asa mi-o dat apa la moara. Sunt in elementul meu.hee hee

| greece12 a răspuns (pentru Zenithf):

Am vazut!
Si-mi pare bine!
happy

| Zenithf a răspuns (pentru greece12):

blushing

Răspuns utilizator avertizat
| greece12 a răspuns (pentru UnuMicPusPeGlume):

Poate ca esti tu pus pe glume, dar nu stiu de ce nu-mi vine sa rad la aberatiile tale.
Faptul ca locuiesc in Grecia de 20 de ani, poate iti scoate din cap ideea ca as putea urmari emisiuni obscur-laice la moda in Romania.
Intelegi sau sa chem un traducator?

Răspuns utilizator avertizat
| greece12 a răspuns (pentru UnuMicPusPeGlume):

Da,ai nevoie de traducator si esti si rau intentionat.
Ca stau in Grecia ti-am spus-o(si banuiesc ca esti singura persoana de pe site care nu cunoaste lucrul asta) ca sa intelegi ca n-am cum sa urmaresc emisiuni romanesti, in special de asemnea natura.La varsta mea nu obisnuiesc sa folosesc site-uri si antene pe care le-ai folosi tu.
In al doilea rand, nu-mi amintesc cand am incercat sa par superioara cuiva ca sa incerci sa-mi bagi pe gat ceva ce nu am spus/facut.
Si-n al treilea rand, putina politete n-ar strica, nu stiu exact de unde ti-ai luat dreptul sa te tragi cu mine de sosete.
Acum, sigur intelegi.
Fara traducator.

Răspuns utilizator avertizat
| greece12 a răspuns (pentru UnuMicPusPeGlume):

Te plictisesti rau, asa e?
Hai, mai trage o cearta sa-ti inveselesti ziua, sa capete putin interes.
Dar sa stii ca ti-ai ales exact cea mai nepotrivita persoana pentru asta.Eu nu ma cert.
Cu nimeni.
Asa ca, pentru mine, discutia asta stupida se incheie aici.

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns (pentru greece12):

Un raspuns pentru 10 fundite!

| greece12 a răspuns (pentru neutrino):

happy
Cum gasesti tu intotdeauna drumul spre zambetul meu, e un mister!

| neutrino a răspuns (pentru greece12):

Batranetea, bate-o vina!

| greece12 a răspuns (pentru neutrino):

Asta ar mai lipsi!
laughing
Spune-i intelepciune, sa vorbim aceeasi limba!

| Jardelin a răspuns (pentru Zenithf):

Auzi, faptul ca tu in particular esti mare amator de cunilingus nu deranjeaza pe nimeni, dar sa incerci sa faci din asta o trasatura definitorie pentru persoana ta, mi se pare o chestie deplasata! Mi se pare de asemenea deplasata si promovarea acestei practici pe TPU unde intra foarte multi copii care abia acum "au facut ochi in viata" si care sint foarte receptivi la genul asta de "noutati".

Nu este nevoie de o asemenea incurajare si promovare aici, pentru ca fiecare atunci cind ajunge adult in toata firea, la un moment dat in viata poate testa, in functie de propria-i dispozitie si propriile-i convingeri, tot ce-i trece prin cap in materie de sex! Nimeni nu intra peste noi in dormitor sa ne restrictioneze sau dimpotriva sa ne oblige la ceva! Este timp pentru toate variatiunile, si cine doreste cu adevarat mai multe despre aceste subiecte, sint site-uri specializate in asa ceva, nu TPU-ul.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru greece12):

Ce discutii,, interesante '' aveti voi!laughing

| Zenithf a răspuns (pentru Jardelin):

Multumesc

| Zenithf a răspuns:

Ii saruti buzele. Ei bine, pana acolo trebuie sa treci prin multe, trebuie sa o si dezbraci, ca prin haine nu se simte asa de bine contactul buzelor.
Pentru habarnisti, prin buze ma refer la cele numite stintific labia minor - labia(lat.) = buza, minor(lat.) = mic, mica.
Asa, incepi cu buzele si termini cu clitorisul, pe asta il agiti cu o miscare circulara a limbii, ca si cum agiti ceaiul in pahar ca sa topesti zaharul.
Se topeste si ea, crede-ma...

| Jardelin a răspuns (pentru Zenithf):

Vad ca esti specialist in multe lucruri! Nu numai la Religie!
Bravos!

"Ii saruti buzele. Ei bine, pana acolo trebuie sa treci prin multe, trebuie sa o si dezbraci, ca prin haine nu se simte asa de bine contactul buzelor.
Pentru habarnisti, prin buze ma refer la cele numite stintific labia minor - labia(lat.) = buza, minor(lat.) = mic, mica.
Asa, incepi cu buzele si termini cu clitorisul, pe asta il agiti cu o miscare circulara a limbii, ca si cum agiti ceaiul in pahar ca sa topesti zaharul.
Se topeste si ea, crede-ma..."

| Zenithf a răspuns (pentru Jardelin):

Merg pe principiul: "ce tie nu-ti place, altuia nu-i face". Si, cum asta ii placut pentru amandoi, sunt la dispozitie oricand. big grin

| Sociopat a răspuns:

O freci la maimuta.

| OnuOnulică a răspuns:

O pui să citescă o carte.

| MiruD a răspuns (pentru OnuOnulică):

laughing Se va excita cu siguranta.

| Zenithf a răspuns (pentru MiruD):

Lasa ca nu vorbeste prostii. http://www.criminalwisdom.com/hysterical-literature-the-orgasm-as-art/
Ii drept ca nu ajunge cartea, trebuie si un vibrator pe langa. :D

| Awesom a răspuns (pentru OnuOnulică):

Da,Kama Sutra.

| Fatamuntilor a răspuns:

Fiecare fata are o anumita zona a corpului care prin mangaieri, sarutari se poate excita! Afla singurel!

Răspuns utilizator avertizat
| EMKing a răspuns:

Salut, incerci sa o saruti, si sa o atingi pe tot corpul, dupa aia la punctele intime, si dupa aia o sa inceapa XXX

| SebastianCMT a răspuns:

Depinde si de firea ei. Sunt care se excita mai repede si care se excita mai incet laughing). cauti si tu pe net cum cu mangaieri pupaturi, atingeri...

| Carrie1 a răspuns:

Daca fata chiar te place, se excita si doar cu o privire de-a ta big grin laughing

| MiruD a răspuns (pentru Carrie1):

Asa e!winking

| Zenithf a răspuns (pentru Carrie1):

Chicka bomb maybe?

| HPPJATO a răspuns:

Incerci sa o satisfaci pe ea, negandindu-te la tine. Cand te gandesti sa o satisfaci pe ea trebuie sa uiti ca esti tu cel mai important. Nu incerca oral si dintr-astea ca nu cred ca o sa mearga. Incearca varianta clasica.

| Gabriel_Edutzu_1996 a răspuns:

O mangai pe zona intima sau ii faci un masaj, o mangai usor pe locurile intime

| DyanneDyyD15 a răspuns:

Nimic

| MysteriousSoul a răspuns:

Ii zici ca in juma' de ora incep reducerile la mall.

| anomis11 a răspuns:

Dar de ce graba asta?
Cu siguranta ai nevoie de un lc unde sa fiti doar voi doi.
Poti incepe sarutandu.i buzele, apoi usor gatul, fin si cu multa pasiune.
Ii atingi usor sanii aoii fundul, o strangi tare in brate, si cu siguranta e a ta...

| Boonus80987 a răspuns:

De ce ai vrea sa exciti o fata repede pe cand poti sa ii oferi placere pas cu pas? Incepi cu sarutul iar apoi incepi sa o mangai incet si tandru momentul in care ar fi bine sa fi atent la reactiile ei si vei descoperi zonele care o fac sa se excite. Fiecare fata se excita in zone diferite, nu este o regula genaralizata. De exemplu unora nu le place sa ii atingi fundul sau zona intima...

| Zenithf a răspuns (pentru Boonus80987):

De acord, cea mai buna treaba este cea facuta pe indelete, cum poti fi sigur altfel ca nu ai uitat nimic. Si in plus, nici nu merita ea altceva, decat o tortura de ore, la foc mic, in care sa cerseasca indurare. big grin
Damn, i'm so evil now! devil

| Chu_Pi_1990 a răspuns:

Bagi mana la barzoi si incepi si gadili pana cand auzi ca scoate sunete ciudate