| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa imi excit parteneru mai repede?

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Caută-i punctele erogene.
Pa, pa.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Dacă ţi-e "scârbă" de-un sex oral... şi-un mic "handjob" l-ar excita mai repede.
Desigur, mângâie-l puţin mai jos de scrot şi să ştii că unii bărbaţi sunt uşor excitabili dacă-i îmbrăţişezi puternic şi mai forţos aşa happy
Asta dacă te-ajută fizicul şi pe tine happy
Succes.

| Farcas a răspuns:

In primul rand ai nevoie de timp.mangaie`l, si vezi unde ii sunt zonele erogene, unde se excita cel mai tare. Dupa ce le-ai descoperit, insista in zonele acelea:mangaie`l, gadila`l.sau fa`i un sex oral, sigur se v-a excita.

Uita poate te ajuta si asta;)
http://www.apropo.ro/sexpertul/zodiile-si-zonele-erogene-2577228

| HBK a răspuns:

Daca il cunosti destul de bine, sigur ii stii punctele de unde pleaca totul.Stimuleaza-i poftele.

| Anecherry a răspuns:

Ii mangai punctele erogene:).
http://www.imaginelife.ro/......a_barbati/

| plasticstyle a răspuns:

Cum? raspunsul este cum

| motu a răspuns:

Cu pumnii...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Streaptease sau poti sa ii mangai zonele erogene:d