| limpbizkit a întrebat:

Cum sa fac sa imi iubesc prietenul? Tin la el dar nu atat de mult ca si el.el mai iubeste enorm de mult.straight face Ce sa fac crying? vreau sa il iubesc.

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Vrei dragoste cu forta? Nu se poate.

| RAY a răspuns:

Las ca il ve iubi in timp e bine ca ti a el asta e important si in plus de unde ca nu il iubesti cum te iubeste el, tu simnti ce simnte el? poate il iubesti mai mult

| Anonima264 a răspuns:

Pai daca nu prea tii la el nu inteleg de ce esti cu el?
Nu ai cum sa iubesti fortat.
Daca as fii in locul tau m-as desparti de el deoarece iubirea este din inima nu fortata!

| knoxfcsb a răspuns:

Nu ai ce face aici sentimentele vin ele pe parcurs

| knoxfcsb a răspuns:

Daca vrei lasa id si mai vbim

| Stefanuccio a răspuns:

Draga mea aici cred ca tu nu poti face nimic, timpul rezolva tot incearca totusi sa il privesti cu alti ochi, sa te gandesti cand te uiti la el de exemplu:doamne cat e de frumos si e doar al meu.Incearca...