| anonim_4396 a întrebat:

Stiti imi iubesc prietenul dar m-am indragostit si de un alt baiat prietenul meu ma iubeste enorm iar baiatul ala nu poate iubi o fata. la care ziceti sa renunt?

Răspuns Câştigător
| SweetCandy29 a răspuns:

Heyy :*..cred ca ar trebui sa-l uiti pe ce-al de-al doilea mai ales daca ai spus ca iti iubesti prietenul. Atractia catre celalalt baiat va disparea in scurt timp, asa se intampla in cele mai multe cazuri. Nu risca relatia cu prietenul tau! Asa e cel mai bine. apropo daca il iubesti pe prietenul tau nu ai cum sa te indragostesti de altcineva este doar o atractie si atata tot! Sper ca te-am ajutat sa iei decizia cea mai corecta! Pa-pa! :*

5 răspunsuri:
| bokorrobert1999 a răspuns:

Un om a zis odata ca daca iubesti doi oameni e bine sa renunti la cel pe care l-ai intalnit prima oara pentru ca daca nu l-ai fi intalnit pe el nu l-ai fi intalnit nici pe celalalt

| SunnyDay88 a răspuns:

La amandoi. e clar ca nu-ti iubesti destul prietenul, iar al 2-lea nu merita atentia ta.

| NoNameexd a răspuns:

Oare care?! Preferi să stai lângă un tip care nu are nimic pentru tine și care probabil o să te ignore majoritatea timpului sau lângă un tip care te iubește enorm și care ar da orice pentru tine? Nu da cu picioru' iubitului tău, că o să regreți mai târziu că ai pierdut luna în timp ce numărai stelele!

| SweetCandy29 a răspuns:

Multumesc pentru fundita! :*

| MiLuJuTeViC a răspuns:

In primul rand daca te-ai "indragostit" de al doilea, e clar ca nu dai 2 bani pe primul. In al doilea rand, ce dracu' are baiatu' ala de nu poate iubi o fata? E gay? In al treilea rand, sa-ti raspund la intrebare: renunta la amandoi, ca se vede clar ca nu-ti prea functioneaza neuronii. Bafta :*