| GodOfWarBluRay264x a întrebat:

Cum sa fac sa intru in discutie cu o fata de care imi place foarte mult.Sunt cam timid si as vrea sa gasesc niste subiecte de discutie, adica cum sa incep sa vorbesc cu ea (nu o cunosc prea bine).Va rog nu va bateti joc

3 răspunsuri:
| TonySchwann a răspuns:

Pai... incearca prima data vorbeste despre ea... intreab-o despre lucruri de fete cum ar fi imbracaminte machiaje etc. Daca merge bine si e interesata, poate ea o sa discute niste subiecte. Daca vezi ce ii place poti gasi niste subiecte comune despre care sa vorbesti cu ea. Succes cu fata aceea.

| Fernando9Torres a răspuns (pentru TonySchwann):

De imbracaminte si machiaje? laughing)) Si cum ar trebui sa o intrebe?:
"De unde ai conalantii astea ca as vrea si eu o pereche"sau "wow ce trusa de machiaj, imi dai si mie x sau y sa ma dau si eu?"...cam asa ai vrea laughing)

| Pacioaga_David_1977 a răspuns:

Spune-i de ce iti place si ce aveti in comun.ca sa o vrajesti unei fete ii trebuie flori daca ea zambeste inseamna ca a mers.